• eu west oynayan var ise yeşillendirsin.

yavru kurt teemo ile göreve hazırım.

pantheon da olabilir..
  • plat-5 hardstuck olarak sezonu tamamladığım oyun. utility karakterleri oynayan, heal ve shield veren supportlar gelseydi şuan her şey farklı olabilirdi.
    ayrıca hem intleyip hem flame yapan oyuncular da yok mudur... çok şeker.
  • iki hafta oldu başlayalı, hala bilmediğim bir sürü terminolojisi var. oyuncular sorduğun soruya yanıt vermiyor, bilmediğin bir sürü kelime kullanıyor. hep sıkıntı. geçen bir oyunda adam bana sesleniyormuş, diyor ki “ww”, kanka ben nereden bileyim ww’yi yeni başlamışım. herşeyi kendim çözdüm yeminle. neyse gece 12-3 arası oynayarak bu kadar ilerletilir.
  • oyuna ilk cıktıgı zamanlarda başladım. hatta ozamanlar arkadaşlarla gırgırına makarasına oynardık. bi ara bu oyuna iyiden iyi kafa yormaya başladıktan sonra ikinci sezonunda elmas 3 e kadar ilerlemişliğim de var. lakin son 2-3 senedir oyun çok baydı gerek veletlerin dolmasından gerek çok fazla hero olmasından. yaş da otuzlara dayandı bi zamandan sonra artık yeniliklere açık olamıyorsun malesef.
    tanım: dota bozması kufurbaz çoluk cocugun kaynadıgı oyun.
  • silver gold arası maini support olan bir arkadaşla akşamları ve hafta sonları beraber oyun atmayı hayal ettiğim moba oyunu. bronz da olabilir main support olsun, işini sevsin, insan olsun insan. önemli olan insan olmak.

edit: tr server

edit: son oyunlarıma bakmak isteyen varsa op.gg linki bırakayım

http://tr.op.gg/summoner/username=sangrariell#
  • unranked daha önce hiç ranked oyun atılmamış. bol şampiyonlu hesap aradığım oyun. elinde olan ve belli bir ücret karşılığı vermek isteyen suserlara bir yeşil kadar uzaktayım.

edit:skin sayısı önemli değil. hiç skin olmasada olur aradığım skin değil bol şampiyon ve unranked olması
  • tr serverinin ping dışında bi numarasi olmayan oyundur
  • elonuz düşükse saçma insanlarla aynı oyuna düşürüyorsunuz ama sanmayin west veya na farklı hatta west daha kötü bile diyenleri bulursunuz dediğim gibi olay eloyla alakalı diamond dan sonra biraz düzenliyor.
  • eski dota oyuncuları lol, loldeki veletler ise dotaya geçiş yapıyor, seviye gerçekten çok farklı bişey, dotada artık seviye korkunç derece her oyunda mid diye kavga etmekten enerjim kalmadı bıktım lan, lol de bir kere mid dersen bitti.
  • 6 yıldır oynadığım oyun.
    lakin benim gördüğüm en berbat sezonu yaşıyor. öyle boktan bir meta ki adc team fightlarda 2 saniye zor yaşıyor. suikastçi şampiyonlar muhteşem bir etkiye sahip.
    kartopu etkisi muazzam. eskiden az da olsa bi inanç olurdu ve maça devam etme isteği olurdu fakat şimdi 2 kill alan rengar tek başına alıp götürebiliyor oyunu.
    hele rünler yok mu ah o rünler. işlevsellikten uzak, yaratıcılığı sıfıra indiren, asla kombinasyon yapamadığımız o rünler.
    benim görüşüm riot oyundan kendi elleri ile uzaklaştırıyor eski oyuncuları. 4 yıl önce aldığım zevkin 10 da 1 ini alamıyorum şuan.
    not : merak edenler için eskiden elmastım şimdi altın ligde oynuyorum.
hesabın var mı? giriş yap