• sms yolu ile spam mesaj gönderen bonnyfood çakması firmadır.
  • bonnyfood çakması firma değil, bonnyfood'un ta kendisidir. bonnyfood kapanmıştır. geriye sadece tanındığı adı ve domain'i kalmıştır.

bilip bilmeden atmak da böyle bir şey işte. gir bak bonnyfood sayfasına, bi ürüne tıkla, bi iletişim linkine falan tıkla, ne çıkıyor karşına.
  • 2014 sevgililer gününde beni de üzmüş artı gerçek dışı bildirimde bulunarak üstüne üstlük beni yanıltmış bir firmadır. bir çok banka ve kalburüstü firma ile kampanyalar düzenlemiş olması sebebi ile güvenilirdir diyerek bunları tercih ettim. artı bonnyfood devamı olduğu için de daha güvenilir buldum.
    * öncelikle siparişimi 14 şubat öncesinde verdim. dolayısıyla yoğun olacağını düşündüğüm bir günde ön sıralarda yer almak istedim.
    * siparişim gelmedi. burası beni üzen kısım.
    * siparişi verdikten sonra, çok kötü bir sipariş takip ekranı olduğunu farkettim. bu zaten bende bir şüpheye neden olmuştu. gün içerisinde sanırım saat 14:30 gibi siparişi kontrol etme arayüzünde, sipariş durumu "üretim aşamasından" "teslimat aşamasına" getirilmişti. doğal olarak ben bu durum kodundan sipariş teslim edilecek olarak düşündüm. burası da gerçek dışı bildirim ile yanıltılmam oldu.
    * artı telefonları sürekli meşgul. bilgi alacak kimse yok. yani insaflarına kalmış durumdasınız.
    * sanırım beni 15 şubat'ta aradılar. ne bir özür ne de başka bir sözle, "siparişiniz ulaştırılamadı, yeniden gönderim mi yoksa para iadesi mi istersiniz" dediler. 3 iş günü içinde hesabımıza iletilecekmiş.

bir meyve sepeti için 100-150 tl gibi bir rakam alıyorlar. bence pahalı. ama bu sektörde ortalama fiyat bu diyerek tamam diyorsunuz. ama yoğunluğun olacağı kesin bir günde, siparişiniz yerine ulaşmıyor. allahtan eşim, çok bozulmadı. doğal olarak kendi adıma bir daha kullanmayacağım. kötü müşteri, yaşadığı sıkıntıyı daha çok ifade eder mantığı ile ben de gelecek nesillere kötü bir deneyimimi paylaşayım istedim.
  • kek, şeker, draje, truffle, ve kurabiye-meyve çiçeklerini orataya çıkaran firma.hepsi benim bebeklerim.
    gerek kendi siparişlerimde, gerekse arkadaşlarımınkinde herhangi bir teknik aksaklık göremediğim ve son siparişim anneler gününde olmasına rağmen tam istediğim zamanda(not olarak belirtmiştim) anneme hediyesini ulaştıran yaratıcı şirket.
  • kurabiye çiçeğini hediye olarak aldığım, tadından, görüntüsünden memnun kaldığım firma.
  • burada yazan diğer yazarlarla aynı ürünlerini mi yedim diye şaşırdığım firma. arkadaş bildiğin 5. kalite çikolatayı basmışlar ürünlere, buna mı ayılıp bayıldınız? frutation 'ın olmadığı yerdeki abdurrahman çelebi'dir.
  • bugün iki siparişimi de kusursuz bir şekilde teslim eden firma. çalışanlarıda çok ilgili kişilerdi. izmir şubesini kesinlikle tavsiye ederim.
  • rezalet bir hizmet sunan ve kesinlikle uzak durulması gereken yer.

kuruluş amacının %70'i hediye&sürpriz olmasına rağmen sürpriz yapılacak* kişiyi, arayarak geciktirdikleri siparişe tüy dikmişlerdir.

eşime yapacağım sürpriz için eşimi arayarak kaça kadar iş yerinde olacağını sormuşlar. inanılmaz bir zeka ürünü. ödeme yapanı değil teslim alacak olanı arayın ki bok olsun her şey.

edit: teslim etmeyi bile beceremediler. bütün her şeyi bok ettiler. eşim iş yerinden çıktığı için iptal ettim. tüm gün boyunca bir siparişi teslim edemeyip yaptıkları işin içine sıçtıkları için kendilerini tebrik ediyorum.
  • teslim etmedikleri siparişleri teslim ettiklerine dair mail gönderiyorlar, sonra teslim etmedikleri ortaya çıkınca şu an teslim etmek üzere kapıdayız diyorlar, üzerinden 45 dakika daha geçiyor hala yok ortada bir şey. gecikme olabilir ama ısrarla yalan söylemek başka bir tercih.
  • çiçek görünümünde çikolatalar üreten firma.
    izmir'de tek araçları varmış ve siparişleri yetiştiremiyorlar, 8 mart kadınlar günü gönderisini 9 mart'ta göndermeyi teklif ediyorlar.
    ücret iadesini kabul ediyorlar.
    birilerine süpriz yapacakken unutmuş durumuna düşmek ise paha biçilemez.
hesabın var mı? giriş yap