• açık bir şekilde aktrol olan bu zat-ı muhteremin uçurulmasından daha etkili olacağını düşünerek yazarları davet ettiğim kampanyadır. hepimiz bu kişinin başlıklarına girdiğimiz bütün entryleri silelim ve bundan sonra da yazmayalım. bir düşünün suserlar.
  • hangi başlıklar?

bakın ben görmüyorum öyle bir şey.

ama salak olan insan bunları görür. hem salak hem de gerizekalı embesil insanlar da başlıklarına yazar.
  • unutulmaya yüz tutmuş kampanya, halbuki hatırlansa denilse ki "troll beslenmesin" dense ki "it ürür kervan yürür", dense ki "hadi canım başka kapıya".
    zaten takke düşmüş kel görünmüş, bundan sonra ne kadar hit yaparsa o kadar popülerleşir, yarın bir gün koltuk vermezler ama bi tabure falan verirler belki. uğraşmayın, gitsin kumda oynasin.
  • bakın bu olay kötü yerlere gidiyor ve bunda sözlük yönetimi ağır vebal altına giriyor. bu adam hala sözlükte insanları tahrik etmeye devam ediyor. adı belli adresi belli. delinin biri çıkıp sırf tahriklerinden dolayı şu adama kötü şeyler yapsa bunun sorumlusu hala bu tahriklere ödün vermeye devam eden kanzuk yönetimidir.
  • bunu yapamadığınız için bu kadar güçlü.
    gücünü siklenmesinden alıyor.
  • bu çocuğun çabasını takdir etmeye başladım. pazar günü bir başlık açtı kimse iplemedi, sildi, gece tekrar açtı. buna da bir kişi yazdı. onu da sildi. bugün yine başlığı falan değiştirip açmış. kaç kere sildi yazdı, ben sayamadım artık. arada geldi ağladı beni sansürlüyorlar falan diye. sansürlenmiyorsun küçük çocuk, başlıklarının hepsi görünüyor, sadece iplemediler seni. zaten sansürlensen sansürlendiğini de yazamazdın lover boy.
  • bir bu bir de sie spor gazetesi. bunların sizin cevaplarınızı okuduğunu mu zannediyorsunuz? adamların maaşlı işi bu, sizi neden okusunlar. bunlardan etkilenecekleri dert ediyorsanız kendi başlığınızı açın. akpye oy veren bu kadar insan var, burdan mı değiştireceksiniz bu insanların fikrini? boşuna popülerlik veriyorsunuz bu tiplere. üstelik tezleri orijinal bile değil. bu konularda yazılmayan şey kalmadı 90lardan beri. kemalizm eleştirisi akademide bile bitmiş durumda. hiçbiri yeni değil. aparıp aparıp yazıyorlar ya da yıldıray abileri veriyor.
  • yazmamayı geç, bunların kale bile alınmaması lazım. kale alarak sizler de salaklığınızı ortaya koyuyorsunuz kusura bakmayın. başlık gözüküyor, ama basınca ilk entry olumlu ve ayar veren bir entry mi? e demek ki o başlık troll başlığı, bunu fark edecek kadar zeki olmanız lazım. yazmayın işte, bırakın yazmayın. "dedelerinize nasıl koymuşlar?" diyorsunuz, adam da diyor ki, "ehehe, dedelerinize koyduk'tan başka bir şey bilmiyorlar, mal bunlar ehehehe," e hakikaten malsınız, evet! boş ver, bırak yazma.
  • bu başarı sizin gençler: (#60434319) böyle devam:)
    (bkz: ağlama melis)
hesabın var mı? giriş yap