• alev desenli harley davidson motoru ve en az mel gibson kadar iyi kivirdigi calisilmis karate hareketleri renegade serisinde default olarak denk geldigi kadin karakterler ile yalniz kurt modunda yakinlasmasi bir kenara, asi ve yakisikli bir adamdi..
    motoru ile uf'ka dogru giderken nedense aklima red kit ve lonsome cowboy havasi eserdi.. (bkz: santa monica) ca'lidir..

http://www.lorenzo-lamas.com/
  • mega shark vs giant octopus isimli bir fimin çekimleriyle uğraşmaktadır şu sıralar. imdb'ye göre tarkanın ahtapotu da oynayacakmış filmde.
  • bugün ofisteki çay kahve makinasından çay beklerken oralet çıkmasının akabinde, pentagram anatolia albümü, diablo'daki butcher'dan sonra aklıma düşmüş üçüncü şey. bir zamanlar renegade olan abimiz şimdilerde ne yapmaktadır acaba? evde radyo saat falan tamir ediyordur herhalde.
  • shauna sand isminde erotik filmlerin aranan oyuncusu cinsinden bir hatunla evliydi bu,en natürel fotoğrafında bile rimeli ojesi paçalarından akar,her sabah boya küpüne girip çıkıyor zannedersiniz.bu kadının son zamanlarda vivid trademarkıyla çektiği bir yapımın reklamları sağda solda görülüyordu,lorenzo'yu tam gavatlıkla suçluyordum ki öğrendim,2002 de boşanmışlar,abla da üç çocuk çıkardım demeden hardcore kariyere dikey geçiş yapıvermiş.

shauna sand başlığına gittikten sonra hanfendinin hardcore'a geçiş yaptığından emin olamadım,ifşa edilen çalıntı kaset skandallarından biri de olabilir.
  • kendisini her gördüğümde christopher lambert gelir aklıma.. biraz da michael dudikoff.. bir dönemin tırt aksiyon filmi oyuncularındandır.. bu yüzden hepsi birbirine benzer.. ama bu abinin latin karizması vardı.. nereli olduğunu bilmesem de..
  • her an macera çıkabilir diye 80'li yıllar boyunca kovboy çizmesiyle uyuyan adam.
  • sözlükteki son entirisi 12 sene önce girilmiş olan, bir zamanların ünlü video film** aktörü.. macerayı, aksiyonu, vurdukırdıyı seven dövüşçü bir ağbimizdir.. sabah sabah durduk yere adının zihnime neden düştüğü ise sanırım gizemlerin en büyüğü..!

ayrıca görünen o ki kendisinin adıyla ilgili seksenler/doksanlar boyunca bolca yapılan çok önemli bir şaka da bugüne kadar yazılmamış.. hadi onu da ben yazmış olayım da kutsal bilgi kaynağı hedefine hep birlikte el ele ulaşalım:

--- dikkat şaka!* ---
    (bkz: lorenz olamaz)
    --- dikkat şaka!* ---
  • tam bir kadın avcısı olan bu abimiz 5 evliliğinin çoğunu ve ilişkilerini playmate modelleriyle yaşamıştır. 66 yaşındadır ve botoksun gücü sayesinde 40'unda göstermektedir.
hesabın var mı? giriş yap