• çocukluğu suratından kırmızı ruj silerek geçmiş adamdır.
  • makyaj çıkarmayı sevmiyordur. üzerine gitmeye gerek yoktur.
  • makyaj yapmayı bilmeyen insanlar içinden gelmiş erkektir belki de.
    belki de en okkalısından düğün görmüştür. görümce görmüştür, yenge görmüştür, hatta makyaj yapan anneanne bile görmüştür.
    güzel görünmek, ortalama bir insanın isteyebileceği belki de yegane şeydir. bunun uğruna gösterilen çabalar kutsaldır, destek verilesidir. bokunu çıkarmadan azar azar.
  • makyaj seven kadın modeli ne kadar normal bir durumsa makyaj sevmeyen erkek modeli de bir o kadar normaldir.
  • sevmediğim erkek modeli. bir de bunlar sadelikten falan hoşlanırlar, içimi bayıyor bu tipler. aşırı ve yapay makyajlara ben de karşıyım, makyaj güzelleşmek için değil güzelliği vurgulamak için yapılır fakat sıfır makyajsız gezmek de olmuyor, kadınların doğasında var süslenmek buna saygı duyulmalı.
  • kırmızı ruj, koyu renk iyi dağıtılmamış far ve rengi yapısı cilde uymamış fondöteni sevmiyordur da makyaj sevmediğini sanıyordur. bunun dışındaki makyajları farketmemekle birlikte, of şu bilmemneye baksana ya ne kadar doğal güzel diyordur çoğu medyatik kişi için. salak la bu erkekler. neyi sevip sevmediğini bilmez çoğu.
  • gönül rahatlığıyla ilk fotoğrafı ikinciye tercih edebileceğini iddia ediyorsa daha da bir şey demiyorum:
    makyajsız hali
    makyajlı hali
  • sürekli iyi makyaj yapan bir kadının, bir gün karşısına makyajsız çıkması ile fikri değişecek insandır. o an zaman kırılması yaşayabilir. tutun kolundan.
  • sevgilisi'nin millete daha güzel gözükmesini istemeyen, kıskanç tiplerden biridir.
  • valla bi kere makyajsız olduğunu bilmeyerekten bi kıza "bugün çok güzel olmuşsun" demiştim. ayrıca makyajlı makyajsız kıyaslamalarında (makyaj daha çok güzelleştirir diye bir kalıp düşünerekten) makyajsız hallerini makyajlı sandığım kadın yüzleri de oldu. he bu başlıkta anlatılan diğer olaysa evet bir erkeğim ve genelde(her gün) hiç makyaj yapmadan dışarı çıkıyorum, sevmiyorum abi.
hesabın var mı? giriş yap