• nasıl başlığı açılmamış hayret ettim..

yıllardır global bir biçimde sürüp giden şehir efsanelerinden biri. marilyn manson kendine oral yapmak için kaburgasından iki kemik aldırmış.. kim neden uydurmuş bunu yıllardır bilmiyorum. hiçbir zaman da bilemiycem sanırım..
  • (bkz: #6695822)
  • zamanında marilyn manson'a bu söylentinin gerçekliğini sorduklarında; "maalesef doğru değil çünkü operasyon çok pahalıydı" diye cevap vermiş.
  • efsane değil, gerçektir. yalnızca sebebi yanlış biliniyor. çok fakir olan manson yavrularına kemik suyu çorba yapabilmek için yapmıştır bunu. allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin. bizlerde fitremizi, zekatımızı aksatmayalım.
  • devamı şöyledir bu cümlenin;

"...ve kaburga kemiğinden evan rachel wood yaratılmıştır."
  • buradan anlıyoruz ki kaburgaların tek faydası ve işlevi bizim kendimize sakso çekmemizi engellemekmiş.aldırınca ne organlar saçılırmış ne bişey.
  • lise doneminin efsane geyigi.saf gibi inanmıs hatta aldırıp boyle yapıyor gibisinden turlu maymunluklarla bu işi nasıl yapacagını tartısmıstık...
  • marilyn manson'ı bilemicem de; cher aplamız, olduğundan 5-10 kilo daha zayıf görünmek için sağ ve sol taraftan en alttaki 2 kaburgasını, yani toplamda 4 kaburgasını aldırmıştır. sırf bu yüzden en ufak bir çarpışmada iç kanamadan ölme riski vardır.
    bir de marilyn abi ile ilgili olarak; kalın bağırsağının 10 cmlik bir kısmını vücudunun dışına çıkartmış diye duymuştum.
    valla bu şehir efsanesi bile olsa, ne bileyim yani, yav marilyn.. bi siktir git ya ramazan ramazan.. töbe töbe...
hesabın var mı? giriş yap