• firefly'da, 24 5. sezonda ve medium'da karsimiza cikan 1964 dogumlu super aksanli aktor.
  • battlestar galacticanın üçüncü sezonunda da gözüken aktör
  • 30 mayis 64 dogumlu ingiliz -irlandali adami aksaniyla orgazm edebilecek kisi.yavru.
  • battlestar galactica'daki romo lampkin rolü ile beni benden almıştır. o ne özgüven, o ne karizmadır yarabbi. karizmasının 1/4'ünü bana bağışlaması halinde çocuğumu kesmeye razıyım.

edit: o dönem çocuğum henüz doğmamıştı. şimdi sıçarım karizmasına lan!
  • son derece aktif bir dizi oyuncusu. izlediğim dizilerin çoğunda kendisini görebilirsiniz. saymak gerekirse;battlestar galactica,24,chuck,dollhouse,supernatural,burn notice.
    yapımcıların oyuncu lazım olduğunda halı sahaya adam çağırır gibi bu abiyi aradıklarını düşünüyorum. bütün rollerinde de başarılıdır ama kendisi.
  • kendisi herhalde mükemmel aksanlı "charming" kötü adam rolü insanıdır. tabi burada kötüyü de sorgulamak lazım gelir çünkü nedense kendisinin rolleri hep biraz klasik kötü adam halinden farklı olur. zaten badger olmasından beri kendisini severiz ama her gördüğümde bir mutlu oluyorum en son olarak da crowley olarak pek bir mükemmel süper bir kişi. istediğimiz sarkastik british devil kendisi her diziye gelsin görelim kendisinden mahrum kalmayalım istiyorum.
  • kendisini doctor who'da da göreceğiz. sanırsam amerikan başkanı rolünde.

0.37
  • doctor who'da babası william morgan sheppard ile birlikte aynı kişiyi canlandırdılar. canton everett delaware 3 adlı bu kişinin gençliğini kendisi, yaşlılığını babası canlandırdı. daha önce de sıkça dile getirildiği gibi aksanıyla falan aşırı karizma bir abimiz. zaten bütün amerikan yapımı dizilerde rol almış, house ile karşılıklı görsek bir gün süper olur.
  • konuk olduğu bilim-kurgu temalı dizilerdeki rollerinden kısa kısa görüntülerle oluşturulmuş videosu bile beş dakikadan fazla süren acayip sempatik oyuncu. bir bu kadar da geneli polisiye olan dizilerde yer almışlığı mevcut.
hesabın var mı? giriş yap