şükela:  tümü | bugün
 • eyle bir uyutturmuştur ki beni bu film, sertab one more cup of coffee ile dürte dürte zor uyandırmıştır.
 • "to be on my side, you have to be born on my side" gibi afilli önermelere sahip film.

  bob dylan bir nevi kendisinin parodisi jack fate isimli, yıldızı sönmüş bir folk müzisyenini oynar.
 • bob dylan larry charles ile birlikte yazmistir.
 • filmin sonunda bad ass dylan'ın görülebileceği yapımdır.
 • larry charles ne yapsa iyi yapar kabilinden izledim ama kötüymüş epey ya, cast iyi çalışmış süper isimler var, john goodman la jeff bridges ilk görüşte big lebowski yi falan hatırlatıyor hatta ama hiç birinin kıymeti bilinmemiş, larry charles özellikle bob dylan ın vecizelerinin sözcüleri olmuşlar. akan vecizeler gibi bişi olmuş sonuc olarak, devrim öncesi devrim sonrası durumu gibi sanki bi distopik haller falan da tıpkı kadrodaki büyük isimler gibi harcanmış, richard kelly nin southland tales ine esin olmuş gibidir bu bahsettiklerimden dolayı.
 • sinemasal olarak değil,dylan'ın sözleri açısından önemli olduğunu düşündüğüm filmdir.zaten vizyona girmeden önce de büyük bir beklenti yaratılmamış,az sayıda salonda gösterime sokulmuştur.ama dediğim gibi bir durum var;özellikle 1966'dan sonraki değişimini direkt olarak bilgece bir edayla açıklıyor dylan efendi.sırf bu yüzden bile izlenmeli(en azından olayı anlamak isteyenler tarafından).
 • birkaç sene evvel, defalarca izlemeyi denememe karşın bir türlü sonunu getiremediğim dağınık ve ne yazık ki epey başarısız film.
  eşsiz bir kadro kurulup, eldeki cevherin ziyan edildiği yapımlardan biri.
  yönetmen ben olsam
  "jeff, mickey, val ve jessica siz burada oturup havadan sudan bahsedin. bob ve penelope, ikiniz de arkadaki masaya geçin. bob sen bir ara ufak bir şarkı mırıldan."
  desem ve oyuncuları serbest bıraksam, eminim daha iyi bir iş çıkardı.
 • boby'nin şarkıları gibi bir film.*

  pek bir numarası yok, belki olmamış ama bob dylan'ın elinin değdiği belli oluyor çünkü bir mallık var filmde. şimdi adamın çektiği bir sürü film olsaydı derdim ki, tipik bir bob dylan filmi. de işte adamın filmi yok direk kendisinin yazdığı başka ama yine diyorum tipik bir bob dylan filmi. billy the kid'de de öyleydi, bir zorlama var hissediliyor. fakat dylan severlerin yine de hoşlanacağını düşünüyorum. sanrılı, absürd, komik ve bir de hafif coen bros sosu john goodman'den ötürü...

  --- spoiler ---

  bir hayran: kızım bütün şarkılarınızı ezberledi.
  bob: bunu neden yaptı?

  --- spoiler ---

hesabın var mı? giriş yap