1336 entry daha
  • mehmet adında sürekli mağduru oynayan bir şark kurnazını barındıran tv showu.
    bir de yaşına başına bakmadan yalan söylüyor.
  • bu entryi kimsenin kalbini kirmamak adina kendini imha etmistir. cok sayida mesaj geldi, mesaj atan arkadaslarin hepsine cok tesekkur ederim.. aramizda cok guzel insanlari oldugunu bilmek beni cok cok mutlu etti. hepinize sevgiler arkadaslar..
  • bir diyarbakırlı olarak mehmet denen adam yüzünden başım ağrıyor cidden.2 saattir makineli tüfek gibi susmuyor,kimseyi dinlemiyor, suçunu kabul etmiyor. herşeyi bilirim modunda , ayıp yani. adamda hainlik de var, yarışma için kimsenin gözünün yaşına bakmaz.hemserimsin seni yazmam diyen umut'u aynı oylamada da yazan ta kendisi. böyle yarışmalarda hemsericilik yapmaya gerek yok tabi ama sürekli diyarbakır'dan bahsetmesi diyarbakır'ı çok önemsediğini göstermiyor.
  • tamamen reyting adı altında yapıldığını düşündüğüm yarışma.
  • mehmete oy vermeye gitmişti biri az önce kim hatırlamıyorum. oy veren ilk cümlesini bitirmeden saydırmaya başladı tabi mehmet, ben ki izlemiyordum o sırada bilgisayar başındaydım, bi sus artık mına koyim dedim içimden. sonra hanım uyardı napıyosun ne biçim konuşuyosun diye. noldu dedim. niye küfür ediyosun evin içinde diyor. meğer artık nereme kadar geldiyse bağırarak söylemişim.
  • bir 10 dakika kadar izlediğim yarışma. iq değerim yarıya indi birden.

ulan mutfağı çok seven, şef bıçaklarını okşayıp kaldıran biriyim ben ama bu nasıl yemek programı ya?
  • - mehmet fırında gergedan y*rr*ğı yedin mi?
    + onu da yedim şefim. hatta kendim yapıp yemişim. çok güzel olmuş. gergedan y*rr*ğı benden sorulur şefim. en güzel ben yaparım. her gün ilaç niyetine yarım kilo yerim şefim.
  • bu mehmet usta denen arkadaşın sıkıntısı standart doğulu eziklik komplexi kardeşim.
    aman birşeyi daha az bildiğimi anlarlarlarsa beni ezerler korkusu bu.

yazık vallahi yazık...
  • hazer amani idol şefim :)
  • acun ılıcalı'nın mükemmel sosyolojik tespitler yapabildiğini kanıtlayan yemek yarışmasıdır.
    acun seyir zevki için her şeyi yapar. tüm yarışmalarını göz ucuyla izlerim. masterchef'te biraz göz ucunda öteye giderek bir kaç bölüm izleme fırsatım oldu.

her zaman 1 ya da 2 tane sorunlu tip(bkz: mehmet ve murat),
    bir iki tane işini düzgün yapan sadece işinde gücünde olan tip(bkz: kerem ve burcu),
    bir iki tane konudan hiç anlamayan lime ile limonun farkını bilmeyen tip(bkz: tuğçe ve mehmet),
    bir tane kezban(bkz: eslem),
    bir iki tane ev hanımı görünümlü anaç tip(bkz: meltem ve esra)
    yerleştirir.

bunların bazıları cast olur. bazı olaylar tamamen kurgu olur. ama her ne yaparsa yapsın bu adam(bkz: acun ılıcalı) türk insanının neyi sevdiğini, neyi izleyeceğini, neyi izlemeyeceğini çok iyi bilir. o yüzden kişiler ve olaylar üzerinden tartışmak konuşmak anlamsızdır. murat sorunlu bir tip olabilir ama murat bugün gitse yerine turabi ayarında bir şey mutlaka gelecektir. bugün mehmet şef izleniyordur, o vardır. yarın bir başkası gelir. ama o mehmet şef figürü hep orada olacaktır.
44756 entry daha
hesabın var mı? giriş yap