şükela:  tümü | bugün
  • duayen sef aybek şurdum ile calisan soguk yemek servisi veren firma.

edit: artik yalnizca sicak servis yapiyorlarmis.
  • yeni açılmış, ısıtılıp yenebilen taze gurma lezzetler sunan bir site. fiyatların gayet pahalı olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. o fiyatlarla orta lüx bir restorana gidilip, güzel bir ortamda mikrodalga fırından çıkmamış yemekler yenilebilir. örnek olarak "hünkarbeğendi, bulgur pilavı ve taze fasülye"nin 21.5 lira, "4 adet kuru biber dolması, pınar yoğurt ve mini sebze ızgara"nın 18.5 lira olması şaşırtıcı. hayır yani bunlar da soğuk soğuk geliyor plastik kaplarda. ben ısıtıyorum falan.

güzel bir fikir olsa da, bu fiyatlarla olmaz.

https://www.mealbox.com.tr/
  • one love'un konser bitimi yıldızı . anne sarmasından daha da güzel yapıyorlar
  • paket servise yeni bir boyut getiren firma. festivalde yarattıkları harikalar zaten herkesin dilinde. bir de eve söyleyeyim dedim. bilen bilir, zaten yemek sektöründe çalışıyorum. bir asgari ücret verip şaşlık yemişliğim de var 3 liralık hamburger de. gerçekten burası kadar güzel yemek yapan bir yer çok az gördüm. özellikle servis kaplarına hayran olacaksınız. en güzel özelliği de aslında yemeklerin soğuk olarak saklanabilip özel kapları sayesinde mikrodalgada hemen ısıtılabilmesi. 12 öğün pakedinden sipariş ederseniz mikrodalga fırını da hediye ediyorlar.

bu entry'i okuyan arkadaşım, şimdi kendine bir iyilik yap ve kendine meal box'tan zeytinyağlı yaprak sipariş et, sen de şımartılmayı hakediyorsun.
  • yemeksepeti gibi kanallardan ucuz yemeğe ulaşımın kolay olduğu ülkede, bu fiyatlarla ciddi boyutta tututanabilmeleri imkansız olan girişim.
  • bu fiyata bu performans, olmaz mealbox.
  • acıbadem, suadiye, ataşehir, maslak gibi yerlere şube açıp yemeksepetinden sipariş olayına girmişler. hem soğuk, hem sıcak servis gelebiliyor. yemeklerin lezzeti güzel olsa da fiyatlar pahalı. 10 tl'ye 6 adet yaprak sarma, 6 tl'ye baya küçük porsiyon zeytinyağlı fasulye satıyorlar. fiyatlar daha makul seviyeye inerse tutulabilir, zira zibilyon tane kebapçı, pidecinin olduğu yerlerde düzgün ev yemeği yapan yer yok denecek kadar az.
  • muhteşem yemekleri var.
    tam benlik.
    leziz, hafif, sağlıklı.
    hem de ucuz.
  • akıl ve beden sağlığıma ilaç gibi gelen.

3 gün önceye kadar dışarıda yiyecek hiç bişey bulamamaktan devamlı şikayet eden bir insandım
    3 gündür öğle yemeklerini sadece buradan yiyorum.

yemeksepeti menüleri, aslında olana göre daha kısıtlı ayrıca.
    geniş, sağlıklı ve eğlenceli menüleri var.
  • lezzetli yemekler, çok güzel sunum filan da kağıt israfına anlam veremediğim paketleri olan restoran. sushico gibi tekrar kullanılabilen kutular olsa daha güzel olur.