• arkadaşım rock müzik ile hiçbir alakan yok. bir rock radyosu senin eline nasıl bırakılır? yan tarafta bulunan alaturkaya geçsen 10 numara iş olur!
  • radyo programını dinlemedim başka herhangi bir şeyini de izlemedim, hakkında hiç bir bilgim yokken bkm mutfak'ta geçen hafta stand up show una gittim. baya komikti. adını bile bilmiyordum girerken içeri ama sağlam güldüm eğlendim güzel vakit geçirdim. bilet, kapıdan alırsanız 50 tl.
  • onur yar'la birlikte program yaptığı günlerden beri kendisini bir şekilde takip ederim, ki rockfm o dönem, radyo matrix idi sonra k-rock günleri sonrası rockfm oldu ve bu bir şekilde, rock müzikle ilgisi çok az olmasına rağmen programa başladı. başarısında bence konuklarının çok büyük payı vardır; ilker, kemal, nuri, firuze vs.

samimiyet, içtenlik, eleştiri vs. iyi yönleriydi, ama neredeyse 10-12 yıl oldu hala aynı espriler, aynı tarz kişisel eleştiri, boy-kilo referansı, az ünlülük vs hiçbir yenilik yapamadı ve eski dinleyici kitlesini kaybetti hala rockfm'in ekmeğini yiyor. buradan ayrılacak olursa sonu bir dönem karmaturk'te ergenlerle program yapan ilker gümüşoluk'tan daha kötü olabilir.
  • kendisini ciddi anlamda tanımam, geçmişini ve yaptığı işleri de bilmem fakat, mesut yar ile birlikte amerikanvari bir show programı yapsalar tadından yenmez diye düşünüyorum. hani şöyle bir şey, cnntürk'te ki burada laf çok programı devam edip üzerinde oynamalar yapılabilir. yine mesut yar programı sunan, idare eden, konuklara sorular soran, masasındaki koltuğunda oturur, mesut süre de konuk koltuğunda oturup programı ve konukları trolleyen bir adam olarak bulunabilir. amerika'da bu tarz adamlar vardır zira.
  • "o angutların dediği gibi alışamayız teröre fln, metrobüste bomba var dediler metrobüse bindik. leventte bomba var dediler leventten geldik. hayata tutunacağız, devam edeceğiz."
    diyen süper adam.

gün itibariyle yayındadır. on numerodur.
  • alışkanlık gibi bir şey (bkz: rabarba) dinlemek.
  • "radyonuzu kapatın, internet radyosundan 10dk dinleyip tekrar radyonuzu açın. yeni dj'ler benim rekorumu kırmış, onları geçmem lazım da".

espiri falan değil, telefon açanlara da sordu "yaptın mı dediğimi" diye.

bu gereksiz hırs ile mesut süre'nin istediği yere gelmesi imkansız.
  • kendisi ışık hızıyla entry sildirme konusunda bir maestrodur. başlığının altında konulu video olarak mesut yılmaz'ın bulunması ise çok ironiktir. kader arkadaşlığı olsa gerek. cidden ne oldu mesut yılmaz'a? nerededir? ne yapar?

yalnız şöyle bir durum var; mesut yılmaz desen herkes bilir az çok. peki ya mesut süre desek? üç kişi mi bilir? yoksa beş kişi mi?

ama mesela okan bayülgen var, dünya alem tanır, beyazıt öztürk desen, keza dünya alem tanır. ki bu arkadaşların da var fazlasıyla eksisi, ama tanınırlar bir şekilde. tıpkı mesut'un hep rüyalarında gördüğü biçimde. yalnız atlamayalım lütfen; para kazandırılması gereken biridir. çünkü para kazanmak bazıları için çok önemlidir.
  • uzun süredir dinlemiyordum, geçenlerde ulan bi de rabarba'yı dinleyeyim ne zamandır dinlemiyorum diye rock fm'i açmıştim ki kanalı açar açmaz bugün rock mock yok bugün geyik var, rock isteyen eksen'i açsın dedi. ben de hemen eksen'i açtım. güven yıldız vardı, mis gibi.

zaten normalde de rock mock çalmıyor. programın yarısı geyikle, diğer yarısı da stand-up şovunun reklamını yapmakla, instagram'daki fotoğrafını like'latmakla geçiyor. adam gibi radyosunu yapsa stand-up yapmasına da gerek yok aslında ama işte o da sıkıldı biraz bu işlerden herhalde, bilmiyorum.
  • stand up fiyatı uçmuş, (bkz: biletix) tarifesiyle 56 tl az buz bir rakam değil. amatör ruhtan uzaklaşsın, sonuçta o da kazansın eyvallah tabi de, lakin bu kadar profesyonellik? bilemiyorum altan

yarı şaka yarı ciddi çok az rezervasyon var / az bilet satılmış cümlelerini kuruyor ama dinleyici kitlesinin azımsanamayacak kısmının öğrenci / iş hayatına yeni adım atmış çalışan olduğunu düşünürsek hayli iddialı bir rakama bilet satmaya çalışıyor.

son dönemde mesleğin nedir/ kaça para kazanıyorsun bölümünde aldığı 10.000 net alıyorum hacı, 12.000 kazanıyorum sülalem rahat panpa cevapları kendisinin dinleyici/ izleyici kitlesinin çoğunluğu hakkında fikir vermemeli, kendisinin tabiriyle herkesin o kadar durumu yok:)
hesabın var mı? giriş yap