• porto'dan sporting lizbon'a transfer olan 1986 doğumlu portekizli defans oyuncusu. tam adı hugo miguel almeida costa lopes'tir. 2010-11 sezonunda real betis'te ve 2012 yılında da braga'da kiralık olarak forma giydi.
  • 2016-17 sezonu başında kiralık olarak akhisar belediyespor'a transfer olmuştur..
  • ilk haftada kalitesini belli eden futbolcu. valla helal olsun akhisar yönetimine, yine nokta atışı bir transfer hamlesi yapmışlar.
  • akhisar belediye gençliksporda 1 sezon kiralık oynadıktan sonra bonservisi alınan 31 yaşındaki portekizli sağ bek. bonservisi hakkında bir bilgilendirme ise yapılmadı.
  • akhisar belediyespor tarafından bonservisi alınmıştır.
  • bir çok otoriteye göre mariano ile birlikte ilk yarınının en iyi sağ bek performansı gösteren oyuncusu olarak gösteriliyor, akhisar maçlarını sıkıcı bulduğum için çok dikkatli izlemedim maçlarını 2.yarı daha dikkatli izlenmeyi hakediyor sanırım...
    akhisar yönetimini kutlamak lazım tabi ki böyle bir oyuncuyu takıma kazandırdıkları için
  • 3 büyükler sağbek ararken, porto, sporting, lyon, portekiz a milli takımında forma giymiş böyle bir oyuncuyu akhisarspor gibi bir ilçe takımı nerden, nasıl buluyor anlaması güç. araştırdım, bonservis bedeli de ödememişler. süperlig'in en iyi sağbeklerinden birisi. akhisarspor'un scout'u kimse tebrik etmek gerekir.
  • süper ligde en son iki maç ceza alan futbolcuydu. bilseydi tek maça düşürürdü. geçti artık iki maç cezasını çekti.

tff'den bir maç alacağı var. bundan sonraki kırmızı kartında hiç ceza verilmemesi gerekiyor
  • süperlig’in en iyi beklerindendir.zaman zaman gereksiz agresifliklerinden ötürü yaptığı dengesiz hareketler performansını sekteye uğratsa da ligimiz şartlarında yeterince kaliteli bir futbolcudur.oyunun iki tarafını da yüksek verimlilikle oynar ve kondisyonu da çok sağlamdır.bir fenerbahçeli olarak kendisini takımda görmek isterdim.
  • sürekli olarak belli bir seviyede oynayan istikrarlı bir sağ bek. rahatlıkla daha büyük takımlarda forma giyebilir. zaten kariyer olarak iyi bir geçmişe sahip ve ilerleyen dönemlerde yeniden sınıf atlayabilir.
hesabın var mı? giriş yap