• perez hilton tarafından slutty cyrus olarak çığrılan cızırtılı ruhunu disneye satmış bebe
  • tanımam etmem ama fly on the wall adlı türküsü başarılı.
  • jamie foxx tarafından radiohead konusunda yaptığı çıkış, kibarca eleştirilmiş hanım kız...

http://www.youtube.com/…qik&feature=player_embedded
  • malesef günde 15 kere dinlemek zorunda olduğum şarkıcı. evet kız babasıyım.
  • miley'nin bu kadar gündeme gelmesindeki etken ise daniel radcliffe gibi genç milyonerlerin arasında olması, hollywood'ta adını duyurması, bu kadar küçük yaşta başarıları ile dünyaca ünlü olmasıdır.

yaşına bakmaksızın insanlar yakıştırma yapıyorlar. "manken defilesinde dil çıkarmış", "arkadaşıyla beraber çektiği video çok ayıplanmış" bu daha çocuk, 16 yaşında bile değil. buluğ çağında bir kızdan bahsediyoruz. bu insanlar ona bir ergen gibi bakıp yakıştırma yapıyorlar. bir insanın ünlü olması hayatında bu kadar şeyi değiştirir mi ? hangimiz yapmadık çocukken orda burda dil çıkarmayı. şaka içerikli iğrenç videolar çekmeyi. onun bunun kıçına tekme atmayı. ne için diğer başarılarından bahsedilmiyorda "cık cık cık dünyaca ünlü olacak güya yaptığı şeylere bak" deniyor.

miley cyrus şu zamana kadar 4 adet albüm çıkardı her albümünde farklı başarılar elde etti bu küçük yaşta bir kız için çok kolay bir şey olmasa gerek. meet miley cyrus adlı albümünde 2 başarılı şarkıya imza attı ve birine klip çekti. klip çektiği şarkının adı "start all over" ve son albümünün adı breakout 2008' de yayınlandı. miley bu albümde sesini ön plana çıkarmış. gayet dinlenmeye değer albüme imza atmıştır.

bir diğeri ise hannah montana isimli dizide yaptığı oyunculuk. gayet güzel izlenmeye değer bir ergen dizisi olmaktan ziyade bayağı komik ve eğlenceli.

efendim geçelim şu poz meselesine. miley çıplak pozlar vermeseydi. bu ülkede kimsenin varlığından haberi bile olmayacaktı. bir insan neden sadece çıplak verdiği pozlarıyla bu ülkede ünlü olabiliyor ve aynı anda gündeme düşebiliyor. bu ülkede insanlar çıplak pozları çok mu seviyor yoksa birilerine orospu muamalesi yapmaya mı bayılıyorlar, anlamıyorum. bir insanın bu ülkede ünlü olabilmesi için yaptığı hataları gün yüzüne vurup halk tarafından ayıplanması şart mı ? neden yaptığı müzikle, çektiği dizi ile adını duyuramıyor. illa kıçını başını açıp, orasını burasını gösterecek ki herkes tanıyabilsin.
  • ayşegül ekici ile yaptığı bir söyleşide "şu sıralar bir ilişki yaşamak için çok yoğunum. ama mustang'li bir erkek arkadaş fikri hiç de fena değil" demiştir.
  • eğer dün ortaya çıkan resimleri fake değilse * hayatı kararmış olan teenlerin ekolü.
  • yaptığı dizinin hiçirini izlemediğim, kime ne laf attığının umrumda olmadığı, resimlerine bir kez bakmaya bile tenezzül etmediğim teen-star. beni sinir eden, çileden çıkaran şey daha 16, 17 yaşında, büyüme çağında olan bir kıza çok kilo aldın, kilo ver denmesi. daha biraz önce entartainment chanel da seyrettim kızın bikinili bir resmi ve arka fonda 'mileyin bacak ve göbeğindeki fazla kiloları dikkat çekiyordu. montana starının hemen kilo vermesi lazım' tarzında sözlerdi. tabii kız şişkoysa insanlar haklı, haber yapacak dersiniz anlıyorum. ama kilolu dedikleri fotoğrafıda şuydu;

http://raggedon.files.wordpress.com/…s-bikini-1.jpg

sonra neden amerikanın blumia, aneroksi problemleri var diye kafa patlamasınlar.
  • yaptığı direk dansı milliyet internet'e haber olan çocuk yıldız.

http://www.milliyet.com.tr/…sp?galeriid=7308&ver=23
  • ressam tarafından çizilmiş gibi duruyor, yalnız sorun şu ki; ressamın boyası bitmiş.
hesabın var mı? giriş yap