• %70lik bitter çikolatasıyla beni benden alan alman çikolata firması.
  • bu memlekette çikolata üretilmiyor denecek kadar güzel,uffff içinde kusburnu kurusu olanlı vardı nefisti,fındıklısı ayrı bir nefis.tüm alamancı dostlara selam ederim gelirken getirin sundan bi kaç paket yahu.
  • kanyaklı mükemmel çikolatalar üreten firma.
  • altıgen (diil sekizgen) kutulu bitterlerinin bitmesi beni bir gram üzmezken, şampanyalı altıgenlerin (diil sekizgenlerin) tükenmesi beni tüketen özenle ambalajlanmış (içi alüminyum kare üstten buruşturulmuş bej kağıtlar filan.) şokoladlar. atraksiyon gırla.

formisal dikdörtgen kutulu konyaklı yahut vişne likörlü türünün kutu içinde bir kısım çikolatası ekstra sarmalanmış, bir kısmı çıplak. bir türlü makul bir neden bulamadım bu işi izah etmek içün. vardır bir bildikleri.
  • jessica alba'ymış, angelina jolie'ymiş hepsi hikaye, dünyanın en tatlı şeyi bu. bunun karamellesini yediğinde aldığın haz paha biçilmez.
  • aşmış aldi cikolatası. ucuzdur, paketi dandik, şekli kütük gibidir fakat ürün çeşitliliğiyle olmasa da kalite ve lezzetiyle bir üst kulvardaki bir çok markayla** rahat kapışır.
  • aldi çukulatası maldi çukulatası. var bi ton hastası. çukulatanın kralı, ağababası...

leicht geschlagene marc de champagne-creme in edel zartbitterschokolade, sen ayrı bir alemsin. hele o ağızda dağılan kremanın içindeki küçük küçük bıdıbıdılar yok mu? var. iyi ki var...
  • internette veya pakette üretici firma hakkında fazla bilgi bulunmuyor. zaten almanya' da genelde almanya' nın bim 'i aldi de satılıyormuş bizim bim' deki jellybelly gibi bir şey olabilir. genel izlenim yüksek oranlı dark çikolatalı beğenilmekte ve kahvenin yanında afiyetle yenmekte herkes tarafından.
  • bunun karamellisinden yedim, hala aklımdan çıkmıyor. müthiş bir tadı var. ağızda o ufak karameller çıtırdıyor, hafif bir tereyağı tadı geliyor. bulsam koli olarak alıcam o derece. bi buldurun sözlük ne olur!
  • bunun bitteri ağzımı kuruttu resmen. bir damacana suyu kafaya diktim nafile. mutlaka yanında kahveyle falan yiyin.
hesabın var mı? giriş yap