• türk usulü the tudors oldurulmaya çalışılacak kanımca, zannedersem tek eksiğimizdi.
  hürrem'in entrikaları, cariyeler, hürrem'in dalavereleri, mahidevran gülbahar'ın çilesi, hürrem'in sarayda çılgın atması, cilve, hürrem'in fettanlıkları, savaşlar seferler, hürrem forever şeklinde sürüp gideceğini düşünmekteyim, fakat o kadar şahane mekanı ve özenli kılık kıyafeti nasıl kotarırlar bilmem, düşünsenize çakma halloween partilerine kıyafet kiralamak için var olan ara sokak kostümcüsünden giydirilmiş kanuni, ahaha.

  yalnız nebahat çehre'nin sıfatını görünce insanların aklına "entrika entrika entrikaaahh" geliyor artık, isabetli olmuş.
 • hürrem sultan rolünde başak köklükaya olacakmış
  düzelteyim: başak köklükaya oynamıyor, kızıl saçlı bir hanım oynuyor adı da henüz belli değilmiş
 • okuduğuma göre kanuni rolünde halit ergenç, valideleri ayşe hafsa sultan rolünde de nebahat çehre olacakmış. osmanlı tarihinin en entrikasız, en kendi halinde, en asil kadınlarından biri ve yavuz'un eşi olan ayşe hafsa sultan'ı bi önceki dizisinde entrikalar kraliçesi bir karakteri canlandırmış oyuncuya oynatırsanız seyircinin kafası karışmaz mı? umarım nebahat hanım'a aşk-ı memnu'nun aziz hatırasına binaen gözleri fıldır fıldır dönen bir karakter biçmemişlerdir, hafsa ne yapmışsa gizli yapmıştır zaten 550 senedir kulağımıza çalınmadığına göre.

  bilemiyorum, bekleyip göreceğiz, umarım alınlarının aklarıyla çıkarlar ve dizi bir efsane olur.
 • kadrosuna dolunay soysert'i de katmış. tek bir santimini görmedim, satırına gözüm ilişmedi, yönetmenin* olağanüstü yeteneğine hasta olduğum, saygı duyduğum halde, halit ergenç'e rağmen bu sene patlayacak ilk proje de bu olacaktır diyorum ve deli gibi utanmayı, ulaaan özür dilerim abi taş gibi proje yazmışlar demeyi istiyorum.

  edit: özür dilerim abi taş gibi proje yazmışlar.
 • dizi için hala hürrem sultan aranıyormuş` :başak köklükaya'nın ismi geçiyordu ama bilemiyoruz`, hazır aranıyorken söyleyelim hürrem olmak için yaratılmışı var: gülçin santırcıoğlu

  http://img24.imageshack.us/…arumelibl43dvbripx.jpg/
  http://img163.imageshack.us/i/d17246f5.jpg/

  böyle bir örnek varken hürrem rolü için yapacakları en büyük hata popüler oyuncu dizimizde oynasın diye zayıflıktan` :hem fiziği hem oyunculuğu` kırılan bir yeni nesil mankeni ya da oyuncuyu hürrem diye ekrana çıkarmaları olur, sultan kıyafetleri içinde şımaran bir naz elmas, düşünsenize!?
 • türkiye'nin en yetenekli ve çekici genç aktörlerinden okan yalabık'ın da pargalı ibrahim paşa rolüyle kadroya girdiği kesinleşmiş.

  hayvanlar gibi büyük bir merakla bekliyorum. nefis olacak nefis.
 • taylan biraderler'in yönetmenliğini üstleneceği, değerli kalemlerin*** elinden çıkacak olan bu senenin en iddialı projesi.
 • filiz ahmet'in de kadrosuna dahil olduğu, gelecek gelecek denip bir türlü gelemeyen dizi. filiz'ciğimize hangi karakteri uygun görmüşler bilmiyoruz henüz. eh dizinin senaryosunu meral okay yazıyorsa zaten her halükarda harika bir şey çıkacaktır ortaya*; iş ki dekora, mekana, kıyafetlere ve tüm detaylara azami özen gösterilsin, popüler olma çabasıyla abuk subuk şeyler yapılmasın, yapımcılar para kazanma hırsı ile sektörün bildik saçmalıklarını yapmasın. merakla bekliyoruz.
 • setinden ilk fotoğraf gelmiş, sultan süleyman suretinde.

  nur fettahoğlu da sarayın cariyelerinden biri olarak kadroya dahil olmuşken hürrem'in hala belirsiz oluşu gıcık bir durum. gülçin santırcıoğlu demiştim ama o doktorlar denen post apokaliptik rezalete kaptırılmış, fahriye evcen'i kaçırmasalar bari (bkz: #20898580)

  bu sene hiç dizi yapmadı ayol, öyle bir geçer zaman ki'yle idare etmek zorundayım, bir de karadağlar güzel, hadi artık, bekliyoruz.
 • müziklerini rahman altın veya can atilla yaparsa dondurmalı irmik helvası olur.

  fahriye evcen de olacaksa mahidevran olsun lütfen; beyaz tenli siyah saçlı çerkes güzeli. sarışın mavi gözlü bir mahidevran ve kuzguni siyah saçlı hürrem görürsem seti dağıtırım..

  son olarak, halit ergenç'e sultan süleyman olmak nasıl yakışmış anlatamam. hazret-i sultanıım deyu deyu kollarına koşasım geldi yeminlen. i love you sülüman.
hesabın var mı? giriş yap