• odatv’nin haberine göre bugün itibari ile işten çıkarılmış.
    2005 yılından bu yana istanbul büyükşehir belediyesi'nde çalışan kazanasmaz, imamoğlu'nun akp'nin israf politikalarını eleştirmesinin ardından bir grup çalışanla birlikte belediyenin saraçhane'deki binası önünde toplanmıştı.

(bkz: https://odatv.com/…sine-son-verildi-16081910_m.html)
  • darısı diğerlerinin başına.
  • geç kalınmış hareket
  • dedik size sabredin diye. yavaş yavaş.

t: yerinde bir eylemdir.
  • isabetli olmuştur, hatta geç kalınmıştır. o fotoğraf karesindeki (imam dahil) herkesin başına gelmesi beklenen olaydır.
  • istanbulda yaşamıyorum, chp li değilim, hatta şu andaki, düzen ve siyasi partiler kanunu ile bu ülkede bir bok olmayacağını düşünüyorum, hatta eminim. dolayısıyla apolitiğim ama bu haberi duyunca yağlarım eridi lan, bi kaç kilo verdim şerefsizim, gidip kına alasım var..
  • kendisinin sağda solda "cehape zihniyeti geldi beni işten attı" diyeceği durumdur. at fava bekle.

adama bak, hem "kazanırsa ben ekrem'le çalışmam" diye miting yap, hem kendin istifa etme, hem de sonra "beni işten attılar ühühü" diye ağla. inanın bana bu adamın bu tarz miting yaptığından habersiz sırf chp belediyeye geldi diye işten çıkarıldığına inanacak o kadar malum seçmen var ki. böyle adamları işten atsan dert atmasan daha başka dert.

neyse, ekrem bey ile çalışmayı istemiyordu, istediği oldu. bence mutlu olması gerekir.
  • içim yağları erimiştir. artist artist nameli nameli millete aklı sıra ayar veriyordu. çiçekli tişörtüyle mutluluklar:) evde bol bol kas çalışır.
hesabın var mı? giriş yap