• fena halde cem uzan'a benzettiğim başarılı oyuncu.
  • oynadığı ve seslendirdiği reklamlardan çok daha ötesinde tanınmasını dilediğim güzel insan. az evvel matraxta kendisine yanlışlıkla metin serezli diye hitap edildiğinde öyle bir içtenlik ve mütevazilikle "onur duyarım" dedi ki ellerini öpesim geldi. ayrıca katıldığı programa ne gibi katkılar sağlarım düşüncesiyle hafta boyu uğraşabildiğini öğrendik. ne güzel adamsın arkadaş, böyle gidip konuşsam 40 yıllık ahbabıymışım da muhabbetin belini çılgıncasına kıracakmışız gibi samimi geliyor bana. kralsın baba!
  • bu kadar dolu olup bu kadar "underrated" olması nerede yaşadığını açıklıyor. ya da bir başka deyişle popülaritesinin hakettiğinin çok altında olmasının; iflah olmaz öğrenme-araştırma merakı, yüksek farkındalığı, teknolojiye ve pozitif bilime olan aşırı düşkünlüğü, ilgisini cezbeden her konunun hakkını teslim noktasında ortalamanın üzerinde bilgi ve beceri sahibi olması, asıl aşkı olan kamera arkası ve önünde tahayyülleri zorlayacak kadar bilgili olması, düzgün türkçe, fonetik, tonlama, jest ve mimiğe olan hakimiyetinden kaynaklandığını düşündüğüm nitelikli insan. lakin bu özelliklerinin bu topraklardan pek de nazara alınmadığını 'üzülerek hatta kahrolarak' söylemek zorundayım.

bu bir güzelleme değil. kendisini tanımam. ama bu yazdığım şeylerin gerçek olmadığı ve yazılmaması gerektiği anlamına gelmez. murat ağabey gibi 100 tane sinema insanımız olsa (analitik zeka, iş akışı planlaması, mantığın doğru kullanımı, serinkanlı akil düşünce yapısı ve yetkin bir süpervizör gözüne sahip olabilme noktasında) yabancı yapımlarla kıyaslanacak işler üreten bir sinema sektörümüzün oluşması hiç de hayal değildir.
  • komiser kemal rolündeki oyunculuğuyla bana kahkaha attırandır..
    o nasıl yerden kalkamayıştır..her gördüğümde kahkaha attırıyor ya, bana ne axessten..maksesten.
    birkaç komedi dizisinde de izlemiştim kendisini..ama burada tam olmuş.
  • eyyvah eyvah 2de doktor roluyle nazari dikkatimi celbetmis kisi. hosmus yani. karizmasi var ve cok sempatik.
  • bangle smithson & leverhausengoopers'ın üst düzey yöneticisidir aynı zamanda yalan dünya'da
  • şu sıralar, 1ad:o isimli kısafilmiyle, kısafilm camiasını derinden sarsmaya hazırlanan yetenekli sanatçı şahsiyet. filmini 22 eylül 2005 itibariyle benimsinemalarim.com da izleyebilirsiniz.
  • profilo reklaminda eline sac kurutma makinasi tutan kişi. beğenerek izliyoruz.
  • knorr tavuk suyu reklamında aksanlı konuşmasıyla duymaktayız kendisini.
    ikiz babasıdır bir de.
hesabın var mı? giriş yap