• merak etmeyin olay bu kez türkiye'de olmamış çünkü türkiye'de hiç dali tablosu yok hahahaha. "şurada var" diyen olursa yeşillendirsin, editlerim, birlikte öğrenmiş oluruz.

rusya'da 4 kadın, selfie için tabloların bulunduğu duvara yaslanıyorlar. duvar yıkılıyor. goya tablosunun camı ve çerçevesi kırılıyor. dali tablosu ise tamamen zarar görüyor.

haber

edit: berkayce nickli dostumuz yeşillendirdi. yemeksepeti ceo'su nevzat aydın'ın dali tabloları varmış
  • selfie'sini sikeyim. insanlar manyaklaştı artık bildiğin.
  • tarihe geçmek isteyen herkesin hayallerini süsleyen eylem.
  • sürreal bir selfie olmuş, dali görse kızmazdı.
  • selfie çeken insanların da dikkatsizliği var fakat burada güvenlik önlemi çok kötü. bir gidin bakalım louvre müzesi'ne, mona lisa'nın 5 metre yakınına yaklaşabiliyor musunuz? üstelik o tablonun aslı olmadığı söyleniyor. müzenin iyi korunduğu algısını, vatandaşa vermek gerek.
  • bu kadınlar kesinlikle kezban değildir. olsa olsa mujiktir asdfasfaf.

bütün kabahat duvarı tasarlayanda. kadınların fotoğraf çektiği noktada herhangi bir eser yok. kıyıda kenarda bir fotoğraf çekmek isterken seyyar duvarı sabitlemeyi akıl edemeyen bir gerizekalının kurbanı olmuşlar.
  • öyle duvar mı olur. suç kadınlarda değil duvarı yapandadır. ayrıca eserlerin gerçek olmadığını düşünüyorum.
  • dali sikmiş.
  • (bkz: niyet ettim insta minsta için selfie çekmeye)

arkadaşlar, insta minsta bir sosyal medya tanrısı. çok tanrılı bir din olan tiktok panteonunda önemli yer tutan bir tanrıdır. bu tanrıya story atarak kurban sunulur ve selfie çekerek ibadet edilir.

başlıkta ve içerikte görüldüğü üzere sanata tamamen düşman bir dindir.
  • bu konuyla alakalı çok şey derdim de kendimi ifşa etmiş olurum. neyse bence küratörler konsept olarak gerizekalı.
hesabın var mı? giriş yap