şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ...memesi lazım. herkes eminönüne koyacaklar, burda en azından üç bölümdür nar armut üşüme beş on günde çatlasın da burda rızkını tıkıp şapıcaklar

  hiçkimsenin morspor üzerinde şeyapması şeydeğil bunda gerçek yönetimi gerekeni yapmış ama bundan sonra görev futbolcuların ama şunu da

  (bkz: sözlerini de yazayım tam olsun)
 • ata demirer'in taklidini yaptığı trakyalıdır.
 • (bkz: hoçofoktör)
 • anlaşılamayan bölümde muhtemelen;

  " herkes elini önüne koyacaklar ( elini taşın altına demek istiyor) burda en azından ne yapıp edip... beni şimdi şey etmesin oyuncular burda, kızgınlıkla şey yapıcam..." demektedir.

  sanıyorum orduspor yönetimine yakın bir şahıstır. zaten hızlı konuşmakta ve dilini döndürememekte iken, işte buradaki gibi sinirlenince hepten sesleri yutmakta ve cümleleri tamamlayamamaktadır.
 • konuşmasının önemli bölümünü (55. saniyeden itibaren) 5-6 kere dinleyince anlaşılan adamdır aslında:

  http://www.youtube.com/watch?v=sl5wyfqumfy

  edit:
  ayrıca:
  http://www.youtube.com/watch?v=hfbqqnvjlnk
 • dünden beri defalarca izledim. her izlediğimde bu faullerini tarık akan misali uzatmış hamdi abi'nin, üşbelgüşbe derken ve bu muazzam tiradına uzunca bir süre devam ederkenki o mimikleri, sanki gerçekten çok anlamlı bir şey ifade edermiş gibi elindeki kalemle üşbelegüşbeyi de izah etmesine kopuyorum. sanırım hamdi abi'ye en çok fındık fiyatları olumsuz etki etmiş. ordulular bir kaç senedir böyle. fındık fiyatlarından ötürü. mesela artis ne arar la bazarda diyen amca da ordulu. fındık fiyatından ötürü o da.
 • öğretmen versiyonun sözlerini de yazayım tam olsun

  --- spoiler ---
  is annoyed ooo sinirli çünkü bakın bikauz çocukları yeramaz. arklar bakın yaremaz. kim yaramaz? çocukları. kmin çcukları arkadaşlar blakın. onun çocukları. yani hiiiiiiiis çildırııın. onun çocukları bakın tekil mi çoğul mu? çoğul o zaman bir tane aaar çünkü efendim ney söz konusu burda fiilsizlik ve geniş zaman söz konusu.
  bir de arkadaşlar em is arın götürü yok orda napıyorum çoğuul ar diyorum. his çıldırın ar bakın yaramaz arklar bakın atıyorum buraya da nauti. tey. onun çocukları bakın yaramaz his çıldırın ar noti ada bakın. burda bilmem gereken şeyler arkadaşlar bakın srli bir bölümümü mınını anoydmş demekki idi alan sıfatlara akl bklın bi örnek imiş. arklar bakın kesinlikle şunu da karıştırmayın ingilizcede her
  mıhu aga baka aa mıhu aga mıhı ayet zıva karşı bakın napmak zorunda diil? muhakkak idi veya ayenci almak zorunda değil. bakın naptık burda nauti bölümü bir ecektif arkadaşlar.
  --- spoiler ---

  (bkz: copy paste değil alın teri)
 • gelin bakalım çocuklar size kavganın zararları hakkında bir hikaye anlatayım. toplanın şöyle etrafıma. yanaş oğlum arkadaşına da yer aç. yerleşin bakalım güzelce. tamam.

  vakti zamanında köyün birinde, çirkin bir ördek yaşarmış. hali vakti pek yerindeymiş. ama çirkin olduğu için köydekiler, sürekli onunla dalga geçermiş. köydekileri bir araya toplayıp onlarla konuşmaya karar vermiş. arkasından da köy halkını meydanda toplama üzere duyuru yapmaya başlamış. duyanlar hemen gelmiş. duymayanlar da kalabalığı görüp hemen oraya gitmişler. herkes çirkin ördeğe bakıyormuş. o ise konuşmasına başlamak için herkesin toplanmasını beklemiş.

  herkes toplanınca başlamış konuşmaya; "bakın arkadaşlar, her gün benimle dalga geçiyorsunuz, bana çirkin demeyin. yapmayın böyle şeyler. ben çirkin değilim tamam mı!" demiş. köy halkı da "tamam" demiş ve işine dönmüş.

  - eee amca, sonra ne olmuş?
  -- bişey olmamış işte oğlum, hikaye bu kadar.
  - bak amca, bi büyüyeyim ilk işim seni dövmek olacak.
  -- hahaha! kerataya bak sen.
  - bunu yanına bırakmayız amca, ayağını denk al!
  -- tamam.