• rahmetli maykıl ceksın zamanında bu olsaydı o kadar yüzünü ameliyatlarla soydurtup da rengini açmaya çalışmazdı. onu beyaz tenli yapamasa da en azından bir melez yapardı.

kendilerinin enlighten diye bir serisi var. ciltteki pigmentasyonu yeniliyormuş. üzerinize afiyet bu nasıl bir renk tonu eşitlemedir, nasıl bir parlaklıktır, nasıl bir renk açmaktır. camsille yeni silinmiş tv ekranı gibi, üzerinden pronto ile geçilmiş ahşap zemin gibi yapıyor cildi.

la roche posayler, aveneler hal etmiş yanında (karşılaştırmalı reklam.)

asla yalnız yürümeyeceksin neostrata.

3 aylık kullanım sonrası edit ve fikir beyanı: http://royalasaqueen.blogspot.com.tr/…n-serisi.html

hadi iyisiniz köftehorlar.
  • sivilce için olan oil control gel ürünü müthiştir. bir kaç gün içinde iyileşme sağlar.
  • hassas ciltlere ağır gelen kremdir. benim gibi kılcal damarlarınız yüzeye yakın ve ince bi deriiz varsa daha asitsiz bi kreme yönelin bitince bi daha yz için olanı almıcam.
    göz altı kremine gelince bi numarasını görmedim açıkçası o kadar para verip başka bi markadan daha memnun kalacağım bi krem alabilirim.
    temizleme köpüğü efsane. cildime dokununca bebek poposu hissi alıyorum köpükten sonra. cildimin arındığıı hissediyorum. köpüğü güzel bacılar. köpüğünü öneririm.
  • göz kreminin gözaltı morluklarını neredeyse tamamen yok ettiği gözlemlenmiştir.
  • turkiye'de cok bilinmez ama gozalti olsun, ciltteki kirisikliklar ya da lekeler olsun tum sorunlar icin, cilt doktorlarinin en cok onerdigi markadir. eczanede satilan dermokozmetiklerin sahidir denebilir.

yalniz; fiyat biraz yuksek. 15ml lik goz kremleri 150tl cilt kremleri 80tl'den baslayan fiyatlarla satiliyor. internetten bikac kurus eksige bulmaniz mumkun. ama en guzeli, yurt disinda yasayan bi arkadasiniz-dostunuz vs... varsa ona siparis etmek. ben mesela, londra'dan kuzenime ucte biri fiyatina buldurttum. merakla bekliyorum.
  • amerika menşeili dermokozmetik markası.bu markanın çok övülen iki ürününü denedim. neostrata enlighten ılluminating serum ve neostrata enlighten pigment controller kremini düzenli olarak kullandım.
    neostrata enlighten pigment controller kremin içeriği şöyle; neoglukozomin%6, sabiwhite %0.25, vitamin c %1, retinol %0.1, vitamin e %0.5, gigawhite %1, görüldüğü gibi oldukça temiz ve güzel içerikli.
    glukozomin denilen madde, hiperpigmentasyon(melaninin aşırı üretiminin bir sonucu olan hastalık) tedavisinde yardımcı oluyor. basitce şöyle güneş lekesi, sivilce lekesi, ya da yüzünüzün bir bölümünde koyulaşma renk eşitsizliği vardır işte bu madde onun giderilmesine yardımcı oluyor. sabiwhite ise melanin ve serbest radikallerin büyümesini engelliyor. gigawhite, cilt renginizi açıyor ve yaşlılıktan dolayı oluşan lekeleri yok etmeye yardımcı.
    neostrata enlighten ılluminating serumda değişik olarak, klarojenik asit %0.2 , meyan kökü %0.02 bulunuyor. klarojenik denilen asit en çok yeşil kahvede var. yüksek antioksidan etkiye sahip, hücre hasarını önleyerek yaşlanma etkilerinin azalmasına yardımcı oluyor. meyan kökün ise glabridin adlı bir madde var ve bu madde cilt lekeleri ile savaşıyor rengini açıyor.
    şimdi bu kadar etkili maddelerin bir arada olması sizi çok büyük umutlandırmasın. çünkü oranları çok düşük mucize beklememek gerek. öyle cilt rengini çok açtıgı yok. benim cildimde çok leke yok bir iki tane var onları bile tam geçirmedi çok çok hafif etkisi oldu gerçekten. güzel bir ürün ama fiyatını hakettiğini kesinlikle düşünmüyorum. çok daha uygun fiyata aldığım güney kore menşeili ürünlerden daha fazla memnun kaldım. dermokozmetik ürünlerde fransa ve güney kore çok başarılı. en çok övülen ürünlerinden birini kullanıp pek de memnun kalmamış biri olarak başka bir ürününe para vermem. artıları temiz içeriğe sahip olması ve hayvanlar üzerinde test yapmaması. şahsi görüşüm abartılmış bir marka ürünleri muhteşem filan değiller.
    son olarak bu tarz içinde asit olan ürünler kullanırken mutlaka yanında güneş kremi kullanın kaş yaparken göz çıkarırsınız sonra. asit oranları düşük olsa bile tedbiri elden bırakmayın.
    edit: 2.5-3 ay düzenli kullandım. serum ve leke kontrol kremini indirimde 400tl civarı almıştım. insan o kadar para verince az çok umutlu oluyor tabi ki ama hiç mi etki etmez bir ürün hiç etmedi. bir halta yaramadı arkadaşlar kesinlikle almayın! bu markaya para verene kadar gidin güney kore markalarından alışveriş yapın çok daha uygun fiyata inanılmaz güzel dermo kozmetik ürünler bulursunuz. mesela ; cosrx, manyo factory, benton, neogen, mızon çok kaliteli ürünleri olan markalar bir bakın ama gidip amerikan vb. menşeili cilt bakım ürünleri almayın bir halt değil fiyat performans oranı sıfır.
  • cilt doktorlarının en çok önerdiği marka. yuh. tam reklam repliği. hemen aslıma döneyim;

ama kazıkçı voyvoda satıyor bunları bence.

(bkz: çok hızlı para harcama yolları)
  • ürünleri kayda değer distribütörleri feci olan ciddi stok sorunu yaşayan firma
  • kıymeti bilinmeyen markadır. yüz kremleri mucizeler yaratmıyor olsaydı bile hayvanlar üzerinde test edilmediği için tercih ederdim.
  • ezcacı bir arkadaşım sayesinde tanıştığım dermo marka. leke ve cilt tonu eşitleme konusunda güzel sonuçlar verdiği söyleniyor. bunun üzerine hiç durmayıp hemen
    enlighten serisini sipariş ettim, deneyip göreceğiz nedir ne değildir. birlikte mutlu olalım neostrata ben de işe yarar ürün arayışımdan kurtulayım, hadi kızım hadi!
hesabın var mı? giriş yap