• en sinir bozucu erkek tipi. tam dayaklıktır. öldürülesi bişey. tiksinnnçççççç
  • ahah benimki bu
    "sen nereye istersen oraya gidelim"ci adamdir. naziktir, centilmendir...

severim ben, sinir bozucu filan degil seker bisey bence.
    zaten israrla cevap vermeyip "himmm nereye gitsekk" diye suzulmeyi surdurdugunuzde bi oneri geliyo sonunda. ve onu yapiyosunuz...
    hosuma da gidiyo reveransi iade etmek.
    ıliski sanati, "tabagi bos yollamama sanati" sonucta biraz da...
    eger canimin gitmek istedigi spesifik bi yer varsa da, direkt soylerim zaten. ne diye "nereye gidelim?" diim ki adama?

alakali olarak,
    (bkz: kadının zevk alış halleriyle mutlu olmak)
  • aslinda sadece kadinin kararsizligini paylasan erkektir. sen plan yapamamissin, o da yapmis olmak zorunda degil. mesele, bu durum siklikla oluyorsa, bu seni rahatsiz ediyor mu? ediyorsa yanlis insanla birliktesin. bazi kadinlar erkekleri icin plan program yapmaktan zevk alir. bazense erkek halletsin bir cok seyi isterler. degisir.

benim de boyle 'bilmem, sen nasil istersen oyle olsun' sevgilim vardi. yorulmustum, ayrildik. sonraki sevgilim icin ben her gun bugun neler yapabiliriz listesiyle gelirdim, o secerdi, cok da zevk alirdim bundan. onla da ayrildik.

hmm.
  • nereye gidelim diye cevap veriyorsa biraz saf, salak, ensesine vur ağzından lokmasını al erkektir. asıl verilmesi gereken cevap "sen nereye gitmek istiyorsun?" olmalıdır.
  • sevmediğim erkek tipi. görüşmeye ben davet etmişşem mutlak suretle gidilecek yeri belirlemişimdir.

görüşmek isteyen erkek kişisiyse gidilecek yeri önceden söylemelidir. görüşünce karar veririz ya diyen arkadaşlar :

biz kadınız. bi doğum gününe mi gideceğiz söyle; topuklu ayakkabılarımı, şık kıyafetlerimi giyeyim, saçlarımı açıp doğal dalgalar vereyim. makyajımı yapayım.

göl kenarında yürüyecek miyiz söyle; spor ayakkabılarımı, t-shirt-kot-short kombinleyip giyeyim. saçlarımı toplayım, makyajımı abartmayım.

evet seninle görüşmek güzel, keyifli ancak kendimi ortama uygun bulmam da beni rahatlatır, iyi hissettirir.

şimdi söyle bakalım nereye gidiyoruz?
  • gidesi yoktur.
  • usa de olsak "netflix and chill" diyerek yolu gösterebilirdik ama tr deyiz maalesef
  • seviyorsan git katlan bence.
hesabın var mı? giriş yap