• her ne kadar sinema dünyasının mc donals'ı olduğunu düşünsem de unutulmayacak içerikleri de bu platformdan izledim. rtük denetimine girmesinin ardından belli başlı makaslamalar yapıldığının da farkındayım. şu çağda her şey gelişip ilerlerken bizde ilerleyen ve gelişenin sansür olması korkunç.
    bu platforma üyeliğiniz varsa şu dizileri izlemezseniz paranız boşa gider:
    karanlık kadrolar
    tepedeki ev
    narcoss
    ozark
    peaky blinders
    house of cards
    sense8
    nightflyers
    marianne
    mindhunter
    the sinner
    freud
    love death robots
    unabomber
    watership tepesi
    dark
    stranger things
    the witcher
    american crime story
    rick and morty
  • uncut gems filmi bugün twitter'da tt olmuş. nedendir diye bir bakayım dedim, bugün itibarıyla film netflix abd'den izlenebiliyormuş, tt olmasının sebebi buymuş.

söz konusu film iki ay önce netflix türkiye'de vardı.

entry'nin ana fikri: amerika bizi kıskanıyor. dünya beşten büyüktür. şaka lan şaka... bunlar reis fikri. ana fikri şu: akıllı pazarlama stratejileriyle cironuzu hep daha yukarıya çıkarabilirsiniz.
  • efendilik arayanın netflixde ne işi var. gitsin beyaz show izlesin
  • bize daha çok cami, kapalıçarşı, mistik köy göstermeye yemin etmiş gibi duran kuruluş.
  • alfred hitchcock amcamızın varlığından haberdar olmuşlar.tebrik ederim netflix türkiye’yi
  • ingilizce altyazılı izleyin.
  • çok iyi dizi ve filmlerin olduğu dinimize uzak sevişme sahnelerin bol olduğu bir platform
  • the 100 ın 6. ve 7. sezonunu neden yayınlamadıklarını merak ettiğim dijital platform
  • oneriye dayali film baktigimda asla bulamadigim, gittikce icerik coplugu olan bir streaming platformunun turkiye ayagi. iyice les olmaya basladi, boyle giderse netflixi kapatip (bkz: popcorn time) a daha fazla bagis yapacagim.
  • algoritması rezalet olan site.

sürekli izlediğim içerikleri bunu beğenirsin diye karşıma çıkarıyor. izlemişim zaten bir daha niye çıkarıyorsun?

içeriklerin gruplandırılmasında hatalar var. özellikler komedi diye listelediklerinde komedi olmayan çok fazla içerik var.

çok sevdiğim bir kaç kore dizisi vardı, aylar önce ilk geldikelrinde onları izledim. aradan 1 sene geçti neredeyse karşıma çıkan şeylerin %99u hala kore yapımı. şaka mısın netflix? bundan kurtulmak için yeni kullanıcı açmak zorunda kaldım.

ayrıca artık yeni film/dizi olmasa bile eski dizi filmler daha fazla eklenebilir. çok güzel bir sürü yapım var. yüzlerce ne idüğü belirsiz kimsenin islemediği şeyleri ekleyip içerik sayısını artımanın bir anlamı yok. böyle iderse 1 ay kapatıp 1 ay kullan şeklinde devam edeceğim.
hesabın var mı? giriş yap