• geçen gün doğum günüymüş sanırım. çalışanlarının kendisine hazırladığı doğum günü kutlama videosunu izledikten sonra bir ihtimal kendisine ulaşır umuduyla buradan bir mesaj iletmek istedim.

nezih bey,

ben sizden 50 bin tl para istiyorum,

yok bu o değildi pardon.

nezih bey,

sen de şu dünyadan gelip geçecek fanilerden bir tanesisin. günü geldiğinde götüne pamuk tıkanıp toprağa harman edileceksin. çalışanlarının yalakalık eşiğindeki yüksek basamağa aldandığını sanmıyorum ama olur ya kendini özel falan hissettiysen diye;

allah göstermesin dara düşsen götüne tekmeyi vuracak ilk insanlar aha da o videoda seni en çok yalayanlar olacaktır. sakın prim verme o götleklere. hatta imkanın varsa kov gitsin ibneleri. ne yavşak şeylermiş öyle. biraz argo içerikten zarar gelmez diye düşündüm, umarım anlayışla karşılarsınız.

bir noktaya daha dikkat çekmek isterim, belli ki oğluna pek vakit ayıramamışsın. böyle saçma şeylere alet olmasın. ilerde senin işlerini devralıcak nihayetinde. ha, bana sorarsan bu çocuk olmamış nezih bey. kulağını çekiver.
  • eğer karizmatikse ben de antonio banderas'ım dediğim yandaş iş adamı.

memlekette üç kuruşu olan herkes karizmatik amk. ha bir de kel ve top sakallı. kendisine ekstra karizma katıyor.*
  • adamın dedesi 1910'da ilaç şirketi kurmuş, benim o zamanlardaki dedem ne yapıyordu çok merak ediyorum.
  • işsizlik korkusuyla köpekleştirdiği personelinden taraftar gurubu kuran ilaç komisyoncusu.
  • şu anda maslak ofisinden yazıyorum, nezih baba börtli kısaltmasının mucidine şovalye ünvanı verdi.
    gelişmeleri aktaracağım.
  • sevgili nezih; bundan 9 sene önce evine gelmiştim. çay var mı diye sorduğumda; 'vallaha hacı yeni demledik' demiştin. çok taktir etmiştim bu hareketini. bu kadar tatlı olma seni hınzır.
  • üst düzey yöneticilerinin işgüzarlığı yüzünden tüm çalışanlarının içinde yer aldığı utanç verici operasyonun öznesi olmuş kişi. bu kurum kültürünü de kendi yarattığına göre, kurumsal itibarın bu derece yerlerde sürünmesine de katlanır artık herhalde. ilaç tüketicisi nasılsa marka tercihinde bulunmuyor diye kendini aldatabilir de, bu tarz şeylerin etkisi uzun vadeli ve ölçülemezdir. iş başvurusunda bulunacaklar için bir abdi ibrahim kurum kültürü videosu var artık örneğin.
  • adı tarihe börklüce börpli nezih bey olarak kazınacak olan şahsiyet.
  • abdi ibrahim isimli ilaç firmasının sahibi.
    (bkz: kelin merhemi olsa kendi başına sürer)
    abdi ibrahim personelinin nezih barut videosunda onlarca kişinin, kamera karşısında deep throat yaptığı şahıs.
hesabın var mı? giriş yap