• üzerinde biraz çalışılsa, üstünde çalışılır hale gelebilir. gideri var.
  • finalde arka koltuğa geçince ha adam olmuş dedim bi an hevesle sonra aklıma geldi de bu kızın adam olabilmesi, kaç kişinin hayatına maloldu ..
  • ''deli gibi dans ettik'', ''behlül nerdesin'', ''behlülle birbirimizi seviyoruz'' ve ''taklım'' gibi replikleri dilinden düşürmeyen aptal aşık dizi karakteri.

ağlaması ve gülmesi birbirinin aynı.
  • bir çiçeğin solup gitmesine yol açmış bir canavar, bir sinsi, katil bir cüce.
    eğer zamanaşımı olmadıysa bihter ziyagil adına dava açmak istiyorum, avukat arkadaşlar yardım ederse sevinirim. maksat içimiz soğusun.
  • babasına tatlılar yapmakla meşgul olan taklı. geçtiğimiz mart ayında matmazel'in desteğiyle fransa'da bir aşçılık okunda eğitim almaya başladı.
  • behlül haznedar bunu sikerek öldürse yine ciğerim soğumazdı. amına kodumun mızmız karısı.
  • bihter'imin solup gitmesine neden olanlardan. aşk-ı memnuyu izlemeseydim en büyük sebebi olurdu. ağzına ağzına terlikle vurmak istiyorum her görüşümde.
  • final bölümünde hastanede yattığı sahnedeki boş bakışları kanımı donduran cücük. bide kamera döne döne çekmiş, allahım.
  • sürtük.
  • türk televizyon tarihinin en itici karakterleri arasında 1.liği doktorlar dizisinin zenan'ından alabilecek kapasiteye sahip tek kişi.
hesabın var mı? giriş yap