şükela:  tümü | bugün
 • fırtına adlı dizide gürcü bıldırcın tamara rolünde arz-ı endam eden, ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü mezunu 1981 doğumlu güzel hatun.
 • ankara üniversitesi dtcf tiyatro bölümü mezunu başarılı oyuncu. yabancı rolü oynamak yeterince zor iken birçok insanın kendisini yabancı sanması hatırı sayılır bir başarıdır. ayrıca tsm repertuarına hakim ve şarkı söylemekte de mahirdir. maharetini tevazu ile taşıyanlardan. adını önümüzdeki günlerde daha çok duymamız muhtemel.
 • muhteşem yüzyıl isimli dizide gülşah karakterini canlandıran güzel gözlü kadın.
  tamara olduğu dönem çok eski olmamasına rağmen çok değişmiş, kilo almış.
  sanki olduğu yaştan daha büyük görünüyor.
 • muhteşem yüzyıl dizisindeki haliyle tipini gürcü kadınına benzettiğimdir.
 • bez bebek dizisindeki çocuk oyuncu sibel kasapoğlu'na çok benzetiyorum. akrabası olmalı dedirtiyor.
 • bu haftaki milliyet televizyon dergisi'ndeki habere göre diziden ayrılmış ve fox tv'de yayınlanmaya başlayacak olan yeni bir diziye transfer olmuş oyuncu. nasıl yani diyesi geliyor insanın, daha muhteşem yüzyıl'ın 2. sezon finalinde hürrem'in saflarında haremde yerini yeni baştan almamış, gücün karanlık tarafına geçiş yapmamış mıydı?? ne zaman rolü diziden çıkarıldı da ayrıldı?? hayret sebebi bir haber.

  http://magazin.milliyet.com.tr/…1586078/default.htm
 • 28 eylül 1981 tarihinde istanbul'da doğmuştur. ankara üniversitesi dtcf tiyatro bölümü mezunudur.
  bizim evin halleri, fırtına, senden başka, sınıf, derdest, muhteşem yüzyıl gibi yapımların ardından, şu sıralar sevdaluk dizisinde fatma karakteriyle gönülleri fethetmektedir.

  "içe kapanık bir çocukluk geçirmiş. bu durumdan 7 yaşında tanıştığı tiyatro sayesinde kurtulmuş. üniversite birinci sınıftayken annesini kanserden, babasını ise bir yıl sonra kaybetmiş. televizyona iş yapmasına karşın televizyon seyretmiyor. hatta açmak bile aklına gelmiyor. ‘çünkü’ diyor ve ekliyor: ‘televizyonda gündüz saatlerinde kavga eden kadınlar oluyor akşam ise birbirinin aynısı diziler var. bu bana keyif vermiyor."

  televizyon kariyerine rağmen benim kendisini fark etmem ise ruhuma zerk eden tabii sesi sayesinde olmuştur.
 • tarifini yapamadığım bir çekiciliğe sahip, çok farklı bir güzelliği olan kadın. gerçekten çok güzel.
 • güzel bir kadın olmasına rağmen, iyi oyunculuğuna rağmen, sırf muhteşem yüzyıl'da canlandırdığı psikopat kadın yüzünden gölgede kalmıştır. bunun farkında mı bilmiyorum ama, aynı dizide, kafasına boncuklu kolye takıp prenses kılığında gezenler, kötü oyunculuklarına rağmen daha çok kaymak yedi. reklamlarda saç salladı, dergilere kapak oldu. çünkü onlar esas adamın şiir okuduğu sevimli prensesti. teatral, duygudan yoksun bir şekilde bağırmaları, ağlamaları, kısacası eğreti performansları kulak tırmalasa da, onlar prensesti. rol yeteneği de neymiş? önemli olan manken olup prenses kılığında çıkmak, değil mi?

  işte bundan dolayı, tiyatro gibi daha profesyonel, daha sanatsal ortamlar da nihan büyükağaç gibilerine kalıyor. asilzade imajından ekmek yiyen kapak kadınları, üzgünüm ama, kameralara muhtaç oldukları için, tiyatroda tutunamayacaklardır.