şükela:  tümü | bugün
  • az önce march madness maçında kendini gösteren 1993 doğumlu basketbolcu. şu an oynanan final maçında ilk yarı 6/6 fgm ve 6/6 3pm.
  • amiyane tabirle; hayvanın evladı bu adam!!
  • 2014 nba draft'ine giricegini aciklamis olan keskin sutor. anne ve babasi litvanyali ama kendisi kanada'da dogmus ve altyapida kanada milli takiminda oynamis.
  • adama draft gecesi için walk up song sordular ve eleman justin bieber dedi lan asdjhasd. senin atacağın üçlüğe koyayım ya castin dedi herif ya ahahaha hey allam.
  • sacramento kings'te izleyeceğimiz basketbolcu. harika bir şutör. kıyıdan köşeden yazacağı üçlüklerle rakip takımların canını çok yakacak gibi.
  • draft edildiği sırada espn'de drazen petrovic'le aynı cümlede yer alan kişi.çocuğun suçu yok da kıyaslama yapmak için başka adam mı bulamadınız.iyi üçlük atıyor diye petrovicle kıyaslamak ne amına koyim kimsiniz lan siz.

tanım iyi,güzel,hoş şutör.
  • geçen sene michigan'daki ilk yılında trey burke'lü, tim hardaway jr.'lı, glenn robinson'lı, mitch mcgary'li kadroda sürpriz isim olarak ortaya çıkmıştı. youtube'dan bir kaç videosunu izlediğimde "tamam" dedim. ismi güzel, sarışın, şutör, popüleritesi de oluşmaya başladı. bu çocuktan olur dedim. iyi bir şutör olacağı zaten konuşuluyordu ama özellikle bu sene kendini çok geliştirdi. çocukluk aşkım sacramento tarafından seçilmiş olması da benim için ayrı bir keyif oldu. bir de en iyi ihtimalle adam morrison olur diyenler falan var. al işte...
  • 8.sıradan vonlehi seçip savunma sorunumuzu giderme şansı yakalamışken varken gidip seçtiğimiz litvanya asıllı oyuncu. çok keskin bir şutör ve ve etkileyici asist yapabilme yeteneklerine rağmen savunma yapmayı hiç bir şekilde beceremiyor. takımımızın zerre ihtiyacı yoktu kendisine. savunma sıkıntısı olan bir takıma savunması sıkıntı bir oyuncu seçmek ? sacramentoluyuz alıştık artık. 7 senedir ciğerim soldu abi. en az 3 sene daha playoff yalan zaten 3 sene sonra cousins takasını ister böylece malesef ki kings organizasyonu biter taşınırız heralde.
  • shot selection'da aşmış bir fikir ve eylem insanidir.