• "gold/black - limited edition, bundle with the legend of zelda: a link between worlds" versiyonu şu are fena kafamı kurcalayan alet. eşek kadar adam oldum, mini ve mobil oyun konsolları yavaştan ölüyor gibi. akıllı telefon dominasyonu var ama hala nintendo beni tahrik ediyor. ucuz da değil kerata. ama sırf mario ve zelda serisi için bile bi yatırım yapmak geilyor içimden. kararsızım sözlük.

edit: silver mario & luigi versiyonunu edindim. şukela ürün! şimdilik mario luigi dream team bros oynuyorum. ntsc-u konsolu olanlar yeşillendirsin.
  • amazon.de üzerinden pembe renkli olan 99€'ya alınabilen konsol. hala kararsızım.
  • geçen aylarda metalik grisini aldığım konsol. ancak bahsedildiği gibi oyun konusunda oldukça dar bi marketi var. 2-3 defa kullandım. isteyen olursa yeşillendirebilir. garantisi oyun kartları vs duruyor.

edit: soran arkadaşlar için konsolu sattım.
  • geçtiğimiz noel'de fransa'dan aldığım güzel alet.
    lakin çok fazla oyun olmaması bir eksi.
    alırken aletle beraber batman arkham origins ve pokemon y almıştım.
    iki oyunu da toplamda 3-4 haftada bitirdim.
    üzerine donkey kong (yeni versiyon) aldım, onu bitirmedim. hala daha arada oynuyorum.
    kırılmamış olması sıkıntı, oyunlar da biraz pahalı.
    gönül isterdi şöyle 30-40 liraya oyun alabilelim.

edit. unutmuşum, super mario 3d land'de kampanya dahilinde bedavaya gelmişti. onu da bitirdim, gayet başarılıydı.

edit2. gominist redar yeşillendirip anlattı sağolsun, r4 adında bir adaptör kart ile ds ve 3ds oyunlarını oynayabiliyormuşuz. o zaman çok fazla oyun oluyor : )

edit3. r4 kart ds oyunlarını oynamamıza yarıyormuş.
    yeni 3ds oyunları oynayabilmek için gateway isimli katı almamız gerekiyor.
  • 2 ekranı, gözlüksüz 3d görüntü desteği sunan, 1000'den fazla oyuna sahip, ne nintendo'nun ne de diğer markaların konsollarına benzemeyen, piyasada bulunan en iyi el konsolu.
  • nintendo'nun: "ulan şimdi yine bi tane taşınabilir konsol çıkardım, bunu daha ısıtıp, ısıtıp 4-5 defa daha çıkarabilirim" düşüncesinin son ürünü.

o değil de neden yine çift analog yok onu anlamadım? yine mi aparat çıkaracaktınız, yoksa anlık bir heves miydi?

haaa... nintendo bildiğin tetris xl çıkarsa, japonlar birbirini eze eze alır, o da bir gerçek...
  • modifiyeli firmware'i ile her oyunu calistirabilen ve elden cikarmayi dusundugum bir tanesine sahibim. ilgili olanlar'i dm'den beklerim
  • tam "bu ay sonu bi 3ds xl alayim ya" planlari yaparken, gectigimiz ay (11 ekim) piyasaya cikan yeni 3ds'lerden biri. xl gitmis yerine ll (luleburgazin leeeesi) gelmis. bu gelisme ile 3ds xl fiyatlarinin birazcik dusmesini beklemiyorum zira ll daha yalanasi gozukuyor. batiya 2015'ten evvel gelmeyecek diyolla. zalimsin nintendo.

budut: bosubasa10 dedi ki zaten xl'in japon pazarindaki adi ll imis en basindan beri.
  • 2 aydir yogun sekilde oynadigimiz eglenceli konsol. kullanimi rahat. nintendo 3dse gore cok daha buyuk bir ekran boyu var. goruntu kalitesi bakimindan kiyaslarsak bestbuy da denedigim wii u dan kesinlikle kotu. bu konuda wii u cok ustun malesef. satis fiyati hala 199$+ vergi. oyunlari ise, ozellikle super mario oyunlari alacaksaniz bunlarin fiyati ; 39,90+vergi den asagi degil. bir alt kademe oyunlar 29,99, ve 19,99 olarak bulunuyor. ozellikle new super mario bros 2 oyunuyla sizi altin manyagi yapacak kadar cok altin sacar.

3d ozelligi ise bir dugmeyle acilip kapatilabilir sekilde fonksiyoneldir. ancak cogunlukla 3d kismini kapali tutuyoruz. zira acik oldugunda arka plan flulasiyor ve insan uzun sureli oyun oynadiginda gozleri rahatsiz oluyor. yine de alindiginda sikilmadan oyun oynanabilecek tasinmasi kolay, boyutu guzel bir konsoldur.

yalniz nintendo firmasinin en buyuk hatasi, cikardigi her oyun konsoluna belirli grup oyunlari cikarip bir daha devamini getirmemesi, eski oyunlardan sikildiginizda yeni oyun pek bulamamaniz. zira ayni konsol icin yeni oyun cikarmak yerine sonrasinda baska bir konsol cikarip yeni oyun seceneklerini sadece o konsol icin olusturup, sizi de o oyun konsolunu almaya zorlamaktadir. buna sark kurnazligi diyecegim ki tam da uyuyor galiba. (bkz: made in japan)
hesabın var mı? giriş yap