• neyle ilgili olursa olsun böyle bir şey olmaz olmamalı.

kürtleri pkk'nın kucağına atan bu davranış biçimi ve 2020 yılında hala böyle bir muamele olduğunu görmek gerçekten çok ama çok üzücü.

hangimiz çocuğuna bu muameleyi gösterene sevgi besler?

ben inanıyorum ki içişleri bakanı süleyman soylu gerekeni yapacaktır.
  • savunulacak hiçbir tarafı olmayan görüntülerdir. çok üzücü maalesef.
  • olmaz, olamaz.
    farklı bir senaryo üretmeye çalışıyorum ama hangi gerekçe küçücük çocukları silah sıkarak kovalamaya sebep gösterilebilir?
  • olağan görüntüler bunlar güneydoğuda ki kolluk kuvvetlerinin ruh hali tamamen gördüğünüz bu videodan ibaret.
    her gün bunun gibi onlarca olay oluyor. bu kayıt altına alınabilenlerden bir tanesi sadece.
    çok geniş çaplı bir yargı muafiyetleri olduğu için bu kadar rahatlar bu kadar pervasızlar. öldürdüklerinde dahi ceza almayacaklarını biliyorlar çünkü.
  • savunulacak hiç bir tarafı olmadığı için birazdan üniforma fetişisti sağcılar tarafından ölümüne savunulacak utanç tablosu.
    edit : buyrun (#106880882) (#106882852) (#106882815) (#106882749)
  • o çocuk o sahneyi hayatı boyunca hiç unutmayacak.
    bir çocuğun geçmişine iz bıraktın düşüncesiz yaratık.

o çocuk; o kaçışı,o sesi,bir elinde silah kolundan tutup polis aracına doğru gittiği yoldaki o hissi hiç unutmayacak.

bir insan hayatı boyunca seni kötu hatırlayacak.
    yüzün,sesin o çocuk gözlerden göründüğün gibi kalacak aklında.
    umarım bunu fark edip üzülürsün.
  • bu ne arkadaş. çocuk lan o. suçu da oyun oynamak. tamam yasak var da silahla üstüne gitmek nedir. sanki roket attı polise amk. behzat ç izleyip gençlerin üzerinde güç denemesi yapan polisler bitmedi bir türlü. polis dediğin güvende hissettirir,güven verir. bu tablo tam tersini veriyor.
  • çocuğun adının bahoz olması sadece benim mi dikkatimi çekti?
    sadece bu video ile yargılamak bence doğru değil. sonuç olarak bu görüntüyü çekenler çok da güvenilir insanlar değil.
  • lanet olsun. gözlerim dolarak izledim , ellerim titreyerek yazıyorum . görün işte böyle bir muameleyle büyüyen çocuklar sizi nasıl sevsin ? nasıl unutsun bu yaşadığını ?
  • kendi polisimizden korkar olduk.
hesabın var mı? giriş yap