şükela:  tümü | bugün
 • genç bir hanım kızımızın okan bayülgen'e tokat gibi cevap verdiği video.

  edit: yoğun istek üzerine aynı genç kızımızın aynı akıcı üslubuyla selena gomez'e verdiği tokat gibi cevap. konusuna bu kadar hakim olması ve izleyiciyi adeta hipnotize edercesine kendisine bağlaması hayranlık uyandırıcı.
  yalnız bu video aralıksız izlenince kan basıncı üzerine olumsuz etki yaratabiliyor, tümünü izlemek konusunda kararlıysanız oturarak/yatarak ve aralıklı izleyiniz.
 • okan bayülgen'in bu hafta yine kafa sikme malzemesi bulduğunun göstergesi olan video.
 • 'konu jastin' diye giriş yaparak ortamda buz gibi rüzgarlar esmesine neden olmuştur. devamını izleyemeyeceğime karar verdim ve kapattım.
 • basit bir ornek verecek olursak, yillarca rap muzik taraftarlari rock muzik yapanlarla tartisti, ayni sekilde rock ile ilgilenen tayfa rap yapanlardan nefret etti. ergeninden, gencine, yaslisina.
  suan hepsi birlesip justin'e giydiriyorlarsa bunun bir sebebi vardir. 0-14 yas arasi cocuklarin/genclerin mantikli dusunememesi ve henuz mental bakimdan gelisememis olmasi, justin ve turevi olan rebecca'nin bu kadar izlenmesine imkan saglamistir. sirf bu 2 arkadasin milyarlarca izlenmesi, sadece okan bayulgen'in degil, normal insanlarin da aklini kurcalayan bir sorundur.

  bu genc kizimiz bundan 5 sene sonra, belki daha yakin bir zamanda "keşke" kelimesinin anlamini ogrenecektir.
 • (bkz: leave justin alone)

  leave britney alone'un turkiye subesi olmus sanirim. izlemedim ama yazilanlara gore durum boyle.
 • videonun kendisinden çok altındaki yorumlardan biri sayesinde an itibariyle gözlerimden uyku akarken yarıldığım cevaptır.

  (bkz: önce bıyıklarını aldır)
 • sabahın beşinde beni ekranın karşısında kilitleyebilen hipnotik kızın videosudur. kıza ne desem, olaya üzülsem mi, götümle mi gülsem bilemedim.

  (bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse hiç komik)
 • nereden baksan 10 dakika boyunca tahminimce doğaçlama konuşan bir veledin hezeyanı... e be kızım şu salak oğlan yerine işe yarar şeyler takip etseydin de 10 dakika onun hakkında konuşsaydın "küçük dahi youtube'da izleyinnnnnnnn :)))" diye videoların dolaşırdı.
 • insana ' ne olacak bu gençlerin hali?' diye sordurtan cevap niteliğinde bir video.
  ahh be kızım neden böyle şeyler yapıyorsun sen? tamam anladık ergensin ama bunu yapma. yok mu senin okulun? yok mu arkadaşların? şu hayatta ki tek problemin bu mu yani? neden ağlıyorsun sen justin için? yazık değil mi sana? çok üzülüyorum senin için. çogüzüldüm.
  ayrıca şimdi fark ettim ki bu justin hayranları bildiğin tim olmuşlar. bu yorumdan sonra bana ulaşıp tenha bir yerde beni sıkıştırmalarından korkuyorum.
 • sonuna kadar dayanılamayacak bir video. denedim bes dakika dinledim. cevap adı altında, daldan dala atlamış durmuş jastın konsepti içinde.
  hızımı alamadım aynı kızcağızın paylaştığı konusu selena gomez olan videoyu da seyrettim;
  videoyu ben mi durdurdum yoksa hata mı verdi bilmiyorum, kendime gelemedim;
  (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)