• internette okey oynanabilen sitelerden biri.
  • (bkz: okey)
  • oyun oynamanın artık zevkli olmadığı site
  • bi saat 4. beklendikten sonra odada hatun oldugu ogrenilince iki kisinin atilip biz basbasa da oynariz bu oyunu diyen insanlarin oldugu site.
  • internet aleminin en denyo nüfusunu barındıran oyun sitesi. öyle ki iki buçuk saatlik çırpınış sonunda sadece bir tek el bitirilebiliyor.

(bkz: gittim)
    (bkz: gördüm)
    (bkz: geldim)
  • bir zamanlar sabaha kadar bizi kendine esir eden` site: deneyen bilir`
  • 98'lerde populer olan, gercek bir okey oyununu aratmayacak kadar eglenceli, iyi tasarlanmis kullanim - denetim fonsiyonlari sayesinde kimsenin basini agritmayan, sabahlara kadar kalinsa yine de doyulmayan bir fenomen'di... benim tanik oldugum ilk parali uyelik * orada baslamisti.. site hala mevcut olup izmir'li sahibinin haklarini gen.tr a satmasiyla, o da "oyun" ruhunu satmistir... kurulan dostluklar ****kar sayilip, o zamanlari bilenler tarafindan siddetle ozlenmektedir.
  • okey masasında kız avlamaya çalışan siber kovboyların mekanı.
  • temel amacı okey oynamak olsa da oyun oynamak amaçlı olmadan okey masalarını açmaya çalışan kişilerin de ziyaret ettiği site!!!
    şöyle ki:

- alo, buyrun hebele hübele üniversitesi bilgisayar merkezi.
    - alo, eeee acaba okey.gen.tr'ye girilmesi tarafınızdan engellenmiş durumda mı?
    - hayır, yok böyle bir durum, ama burası akademik bir kurum old....
    - yok hayır ben oyun oynamak amaçlı değil hani ama okey masasını açmaya çalıştığımda boş bir ekran geliyor da.
    - java sorunu olabilir hocam.
    - javaaaaa, o ne ki?
    - hımm, evet anlıyorum. siz bölümde bilgisayarla ilgili bir arkadaş gelince ona gösterseniz daha iyi olacak, zaten akademik amaçlı bir kullanım olmadığı iç....
    - yok hayır ben zaten oyun falan oynamam da eskiden masa açılıyordu şimdi açılmıyor da.
    - tabii tabii, siz bir www.sun.com'a girin o zaman, orada üzerinde java yazan bir şekil ona tıklayın, uğraşın durun, madem oyun oynamıyorsunuz....
  • güzel, gerekli bir sitedir kanımca kendisi. 4 yıl sonra tekrar girdim ve nickimin hala kullanımda olması ilginç geldi, denildiği gibi bir çok insan karı kız kaldırmak için girse de oyun oynamak için girenlerin * * hakkının yenmemesi gerekiyor. en uyuz olayı ise masaya girip başka şeylerle uğraşan tipler bi de oyunun en güzel yerinde habersiz çıkıp giden pezemenklerle dolu olmasıdır bu sitenin.
hesabın var mı? giriş yap