• top sürerken her an düşecekmiş hissiyatı veriyor. ayağına top geldiğinde top sanki duvara çarpmış gibi ayaktan açılıyor. demekki ferdi gibi oynasa millet yere göğe sığdıramayacak. ferdi ile yakın jenerasyon olduğu halde ferdi her anlamda 3 gömlek daha iyi oyuncu ama abartılan ömer faruk. inşallah çalışır ve bizleri yanıltır
  • zamanında ozana da sayiyordunuz bakın surdan siktirin gidin
  • kadroda ismini duyunca heyecanlandim. cok sükür en sonunda yerli messiyi canli görecez diye..

ya bu ömer faruk o ömer faruk degil,
    ya da o ömer faruk bu ömer faruk degil

ben sahsen begenmedim.

ikinci yari oyuna giren eyüp ile sag kanatta oynayan ugur kagan daha iyilerdi. hatta eyübün o pas alisverisleri daha bi oturakliydi.

son soz ömer faruk'a;
    ileriyi görmek istiyorsan
    muhammed demirci yi hatirla, o zaman nereye evrilecegini görürsün.
    selametle...
  • izlemeden messi ilan edenler, şimdi de tek maçla adamı gömdü.
    klasik türk futbol izleyicisi şaşırtmadı yine.
    bize öyle genç oyuncular falan lüks. 33-35 yaş aralığında falcao, van persie gibi oyuncuları alalım, milyon euroları dağıtalım. ancak öyle mutlu oluyoruz.
  • profesyonel sözleşme imzalanıp hollanda ligine kiralansın. bu fizikle ancak oralarda sivrilir. burası türkiye ligi, burada adam yiyor millet. fasülye sırığı kıvamında adam yetenekli de olsa fiziksel gücü olmadan işe yaramaz. ömer faruk da yetenekli olabilir, henüz bunu sahada gösterecek fırsatı olmadı, forma geldiğinde de bunu yapamadı, hatta kaybolup gitti. insanlar dağ fare doğurdu diye düşünmeye başlamadan, harbiden gelecek vadediyorsa sözleşme yapılıp oynayabileceği bir kulübe gönderilsin ve takip edilsin. berke özer gibi yani. kafası da rahat eder, gözden uzak avrupada oynar, dil öğrenir, eğitim alır. burada belli ki kötü görümceler gibi surat asıp yüz ekşitecek, kendine de zarar verecek.
  • çok sevdiğim beğendiğim ibne şımarmaya başlamış bu takım seni kaptan yaptı akıllı ol
  • altyapıda herkes ömer faruğa oynuyordu bu nedenle toptan kaçıyor gibi gözüküyor ama aslında top bekliyor. as takımda tek başına bunu öğrenmesi lazım. kimse oturup bekleyen birine top atmaz. önce kendisini kanıtlaması lazım kendi takım arkadaşlarına
  • (bkz: #114240606)
    (bkz: #114495109)
    ömer kardeşim burayı takip ediyorsan daha önce yazdığım şunları bir oku lütfen.
    ömrümüzü fenerbahçeye verdik. fenerbahçeyi öyle böyle sevmiyorum.
    ama fenerbahçenin kurumsal hafızasında maalesef senin gibi oyunculara değer verme yok. türk futbolunda ve kamuoyunda da böyle bir kültür yok.
    o nedenle seni bizzat tanıyan, takip eden ve oynatmayı vaadeden, basamak basamak yükseltecek bir takıma ocak ayında imzayı at ve derhal git.
    dünkü maç bardağın son damlasıydı. bu zihniyetin sana vaad ettiği hiçbir şey yok.
    ne kadar erken kaçarsan bu atmosferden o kadar çabuk hedeflerine varırsın.
    kaç kurtar kendini. buradaki ibibikler de bir tur daha ah vah etsin, capsler yapıp kendini avutsun.
  • isminden anlaşılacağı üzere ailesi akp'li olan on numara.
  • hiçbir olumlu hareketine denk gelmediğim top tepici. maalesef başarılı olamayacaktır, üzgünüm.
hesabın var mı? giriş yap