• türkiye'de artık havasından veya suyundan garip şeyler olduğunu düşünüyorum .
    insan beyinleri normal düşünemiyor .
    ya rant hesabı ya şirin gözükme çabası .

son olarak şehit ömer halisdemirin pastasını yapmışlar .

evet pasta;
    bıçakla kesip çatalla yemek için .

http://www.hurriyet.com.tr/…pasta-yaptilar-40406380

edit: ne var bunda eleştirilecek ne güzel pasta diyenler olmuş , kendinizi ömer halisdemir'in babasının yerine koyun ve bu pastadan bir dilim size ikram edildiğini düşünün.
  • bokunu çıkarmak....
  • bide benzetebilselermiş bari. yazık ya adamın kemikleri sızlıyordur. ömer halisdemir evleri, pastaları, falan filan rezalet.
  • üzüldüm açıkcası.ben bu pastayı yapsam benzemedi diye sunmam kimseye.
    ayrıca sakallı asker oluyor mu yav.
  • hiç kimse de dememiş ki aga bu dedir?

son yıllarda içi sulandırılan şehitlik ünvanını malesef tam anlamıyla dolduran ömer halisdemir'in anısına yapılan saygısızlığa mı üzüleyim,

günümüz zengin arap bebeleri gibi ucube sakallı türk askeri betimlemesine mi üzüleyim,

bu kadar saçmalığın harbiye askeri müzesi içinde meydana gelmesine mi üzüleyim,

başka bir yer kalmamış gibi bu koskoca harbiye askeri müzesinde pasta börek festivali yapılmasına mı üzüleyim bilemedim.

sokarım sizin yeni türkiye goygoyunuza. eskisinde el ele barış ve mutabakat içerisinde çözülecek saçmalıklar olsa da şimdiki ucubeleri asla görmezdik..
  • görgüsüz, akılsız, hırt kafaların işi. ulan sonra kesip yediniz mi? yemeyip çöpe mi attınız?

sessiz ve samimice saygı duymak çok mu zor?

şu hareketin anormal olduğunu hiç mi fark etmedi kimse?
  • ömer halis demir'in oğlu olsam o pastayı kestikleri bıçakla o pastayı yapanların götünü keserdim herhalde.

lan olm kazanacağınız 3 kuruş para, hadi milyon olsun, ticari amaçlar uğruna değer mi insanların acısını kullanmaya..
  • ülkenin halet-i ruhiyesinin ete kemiğe bürünmüş şeklidir. tüm ülke olarak bonzai içiyoruz. bunun başka bir açıklaması olamaz.
  • yediniz zaten babayiğidi. cehaletiniz, aptallığınız yedi o cengaveri. pastasını yemeye lüzum yok.

yemediğiniz bi bok kaldı, o da kısmet olacak yakında.
hesabın var mı? giriş yap