• başrollerinde sasha grey ve elijah wood'un oynadığı los cronocrímenes'in yönetmeni nacho vigalondo'nun son filmi.
  • ing. bi cam mam açın içerisi ahır gibi kokmuş amk. demektir.
  • ingilizce dersinde öğrentilen cümlelerden bi tanesi.

open the window* sonrasında kapı gösterilerek open the door da denir.
  • sinemalara bakarken elijah wood var diye seçtiğim bir filmdi. ne konusunu biliyordum ne de bir beklentim vardı. ne yazık ki çok rezil bir filmdi. filmin değil dvd'si, korsanını bile izlemem. sen git yüzüklerin efendisi'nde oyna, sonra gel şu filmde baş rol oyna... vah ki ne vah.
  • çok da itin götüne sokulmaması gereken bir film. eğer ciddiyetle izlerseniz bir şekilde olay örgüsüne kaptırıyorsunuz kendinizi. birkaç kere heyecanlanmanız bile mümkün. çok büyük şeyler vadetmiyor elbet ama zaman kaybı değil.

--- spoiler ---
    ah sasha'cım... ben senin o mimiklerini yirim. memiklerini de yirim. ayır bacağını ayırr... ohh beee bittim bittim... sanki yanımdasın sadfadsf *
    --- spoiler ---
  • hakkında az entry girilmiş olmasına şaşırdığım film. kötü falan değil. bir başyapıt değil ama güzel film. zaten yönetmen nacho vigalondo kendini (bkz: los cronocrímenes) ispatlamıştı. bu filmde ters köşeler, sürpriz sonlar var. ayrıca diğer filmde olduğu gibi yine bize güzel meme gösterdi teşekkür ederiz. pc ile, hack dünyası ile uğraşanlar filmi ayrı sever. sürükleyici ''lan noluyor'' dedirten filmlerden.
  • murat menteş ot dergisinde önermese asla izleyeceğim bir film değildi hatta 5.5 imdb puanıyla yanından bile geçmezdim. film en az murat menteş in dediği kadar güzeldi ve gördüğü kötü muameleyi hak etmiyor. filmdeki rating olayı güzeldi. sasha grey in güzelliğine söylenecek bir şey zaten yok. gerilim tarzını seviyorsanız film hoşunuza gidebilir.
  • başlığı görünce .net'ten sonra windows'u da mı açacaklar bilmemne diye heyecanlandım.
  • sasha grey'in en kötü filmi...
hesabın var mı? giriş yap