• et yemekle bu olayı bağdaştıran duyar kasıcılar doluşmuş gene.

bir hayvanı yemek için kesmek başka, eziyet ve zevk için öldürmek başka. önce bunun ayrımına varın bir.

tanım: şerefsizliktir.
  • amın evladı orospu çocuğu bir mahluk tarafından gerçekleştirilmiş aşağılık eylem. elitin orospu çocuğu da bir başka oluyormuş.
  • zavallı hayvan o ortamda insanlardan zarar görmeden yaşamaya öyle alışmış ki, hiç tedirgin olmuyor.

o elindeki golf sopası ile döve döve gözümü kırpmadan öldürebileceğim kişiyi barındıran video.
  • şu vahşeti de et tüketmeye bağlayanlar çıktı ya ne diyeyim.

et yemek ile vahşi olmak farklı şeylerdir kardeşim. olur olmaz her yerde veganlik yayını yapmayın. karizma arıyorsanız çayı şekersiz içenler başlığına filan yazın.
  • çok ağır orospu çocuğu olmanın gerektiği eylem.
  • "inek kesmekten ne farkı var?" diye soran vegan arkadaşa 20 kişi küfür etmiş.

vegan değilim, ama bu sizin aptal olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. hepsine tek tek cevap vericem.

1-) "et yemek ile vahşilik farklı şeylerdir", "yani şu görüntüye tepki vermek sinirlenmek için vegan mı olmalıyım?" "neymiş kafayı öyle koparmakla, etini yemek arasında fark yokmuş, yok sik yok sok." denmiş mesela.

iki yıl bir ahır'da bir büyükbaş besleyip onun elini ayağını bağlayıp yatırıp boynunu kesmek ile ördeğin kafasını tek harekette koparmak arasında, senin birinciye duyarsızlaşmış ve alışmış olman dışında, vahşet olarak ne fark vardır?

2-) bak bu biraz mantıklı "kedi bocek de yiyor; yazik degil mi bocege? kedileri vegan yapsaniza?" denmiş.

kediler, aslanlar, kartallar vs tarım yapabilecek yetkinliğe sahipler mi? hayır. öldürecekleri hayvanları çiftliklerde yetiştirip yıllarca besleyip büyütüyorlar, sarıkız, minnoş falan diye isim mi veriyorlar? hayır. tarım yapıp çok daha verimli bir şekilde tarım ürünleri ile beslenebilecekken bazı hayvanları sırf uysal olduklarından ahırlarda çok kötü şartlar altında üretip besleyip mezbahalarda kesiyorlar mı? hayır. şimdi siktir git.

3-) "sanki yediğin otları koparmıyorlar, onların canı yanmıyor amk." en sevdiklerim bunlar. "biz ördek yemiyoruz canım. havuçlar canlıdır ve onları öldürmenizden nefret ediyorum."

bitkilerin sinir sistemleri ve beyinleri yoktur, acı hissetmezler. senin bu zihinsel kapasiteyle, benimle aynı sözlükte aynı söz hakkına sahip olmanın verdiği acıyı hiç bir bitki, gözünün önünde babasına tecavüz de etsen hissedemez. çünkü bir beyni ve sinir sistemi yok. allahım yarabbim şu adama cevap yazıyorum inanılır gibi değil.

4-) "yahu bunun veganlıkla ne alakası var. ordaki bir kedi olsaydı ne olacaktı?"

kedi olsaydı da bir şey olmayacaktı, vegan sana diyecekti ki "tavuğun kafasını mezbahada giyotinle kesmen ile bu kedinin kafasının uçurulması arasında fark yok". belki orda golf oynayan adam kedinin etini akşam evinde pişirip yedi?

tekrar ediyorum, maalesef vegan değilim.
  • herifin yaptığı orospu çocukluğunun faturası neden bira üstü kokoreç yapıyorum diye bana kesiliyor arkadaşım hasta mısınız siz?
  • masum hayvan sayın burjuvanın golf keyfine ot tıkadıgı için, onu öldürerek bu sıkıntıyı yine sadistçe keyfe çeviren orospu evladının videosudur.
  • bir adet cani o.ç. barındıran video. elindeki golf sopasını mabadına sokup çapını ve derinliğini ölçmek gerektiğini düşünüyorum. umarım kendisine günün birinde american history x filmindeki kaldırım sahnesini ve hapishanedeki duş sahnesini uygularlar.
  • daha önce bir kediye yapılan işkence videosunda da belirttiğim üzere bunun çözümü bana göre şiddettir. yani öyle kanunlar, para cezası, hayvan haklarının genişletilmesi vs. vs. ile düzelmez bu zengin soytarı. bir canlıya bilerek isteyerek sebepsiz yere işkence yapan birisine, bilerek isteyerek işkence yapılması gerektiğini savunuyorum artık. şöyle 8 10 kişi toplanıp bu adamın testislerine golf sopasıyla vurmak falan bu vahşetin olması gereken karşılığıdır bana göre.
hesabın var mı? giriş yap