• paraguaylı futbolcu. bizim benfica'ya transfer olmuş hatırı sayılır bir miktara. bayinizden ısrarla isteyeceksiniz gibi geliyor bu keratayı.
  • copa america da şu ana kadar oynadığı futbolla oldukça göz doldurmuş olan futbolcu. benfica nın turnayı gözünden vurduğunu söylemek mümkün. dün geceki paraguay-usa maçındaki performansı takdire şayandı.
  • avrupadaki ilk sezonunu 23 golle kapatmış dev paraguaylı. klasik bir uzun boylu santrafor değil. uzaktan çok fena vuruyor. bu nedenle de savunulamaz hale geliyor. ceza alanı içine girmesine izin versen 1.94 boyla zaten kafayı vuruyor. dışarı çıkmaya zorlarsan da, kaleye yüzünü döndüğü an tehlike. takip etmek lazım.
  • football manager 2009'da maç başına 1 gol, yarım asistle oynayabilen inanılmaz forvet. 4.7 ile oynarken bir anda üç gol birden atabilir, ayağı ne ayağıdır bilmiyorum ama insan ayağı değildir.
  • fm 2010'da bu şekilde oynayabilen futbolcu -> http://img13.imageshack.us/img13/5412/cardozoz.jpg

7-8 m'a gelir ama ben 13,5 m'a alabildim cska'ya.
  • beşiktaş(ımızın) forvet oyuncularına birkaç gün "gol atma dersi" vermesi gereken gol makinası..
  • komple bir golcü. duran toplarda çok etkilidir, bitiriciliği dillere destandır, hava toplarına çok hakimdir. oyunu tek yönlü oynayan santraforlardan biridir, en iyilerindendir.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=toa2qk50vys)

bunun birde iki yönlü oynayanı, koşanı var zlatan ibrahimoviç diye, 50 milyon avroya.
  • fm 2009da aldım bu adamı galatasaraya, iki iyi kanat oyuncusu(arda, dani aqunio) ve bir iyi oyun kurucu(diego bounanotte) ile birlikte sapıtarak bütün rekorları altüst etti. 6 sezon üstüste gol kralı oldu, 4 sezon üst üste 35 den fazla gol attı (sadece lig) bir sezonda 40 maçta 65 gol attı. cl tarihinde toplamda ve bir maçta en çok gol atan adam oldu. bir sezonda en yüksek overalla sahip adam oldu vs.
  • böyle, saçlarının hali, tüysüz suratı ile sanki ilkokulda böyle efendi, çalışkan çocuklar olur ya aynı onlara benziyor. ayrıca çok yetenekli bir oyuncudur, severim keratayı.
  • aziz yıldırım'ın aklı varsa ne yapar eder sezon sonunda onu fenerbahçe'ye alır. hastasıyım tek kelimeyle.
hesabın var mı? giriş yap