• beklenmedik bir derece yapip bunu eksi sozluk'te piskince ilan ettikten sonra, karmamin -640'a dusmesine neden olan sinav.

daha sonra o karma'yi geri kazanmak icin oss'ye harcagidimdan daha cok zaman harcadim sanirim.
  • dönüm noktasıdır. iptal edilen geometri sorusuna harcadığım vakitte sosyal yapsaydım bugün bambaşka bir yerde bambaşka birisi olmama yol açacaktı.
  • sabah sabah sol frame'de görünce ürpermeme sebep olan bundan 8 sene önce hepimize kol gibi girmiş olan sınav.
  • benim de girdigim sinavdi. kafes sistemi diye bi soru vardi, o needi gııız demiştim görünce. vay anasını 8 sene olmuş.
  • ben össye belki bu güzide sınavdan yıllar sonra girmiştim ama bu senenin çıkmış sorularını çözerken biyolojide bi balıklı soru vardı o soruyu hangi akla hizmet sormuşlardı anlayabilmiş değilim.sanki zooloji yüksek lisans mülakatına girdik mk.

----------spoiler----------

i. vücut sıvısı derişiminin, dış ortamın derişimiyle eşit olmasını sağlama
    ii. enerji kullanarak tuzu dışarıdan alma
    iii. seyreltik idrar oluşturma
    iv. su içmeme
    yukarıdakilerden hangileri, tatlı sularda yaşayan balıkların özellikleridir?

a) i ve ii
    b) ii ve iv
    c) i, ii ve iii
    d) i, iii ve iv
    e) ii, iii ve iv

----------spoiler----------
  • beni sinir krizlerine sokan, sabahlara kadar ağlayıp ilaçlarla ayakta durmaya çalışmama neden olan sınavdır.

üzerinden 8 sene geçmiş, vay be zaman ne kadar çabuk geçiyor...
  • sayesinde su an avukatlik yaptigim sinav. matematik full turkce bir yanlis olunca bilkent dedi gel haci bize.

eyvallah deyip kampuse adim atali 8 yil olmus, vay anasini.
  • "anne bitti, bitti sınav, ben napıcam şimdi ya, bitti, harbiden bitti, bak çıktım işte, annee, anneee, bitti, bittiiiaaaa" diye sayıklayarak sonrasında sinir krizi geçirdiğim sınav. yıllarca ne kadar sinir stres yaptıysam... **
  • fantastik şekilde zor bir sınavdı. matematik soruları çok eğlenceli, geometri soruları da tamamen çemberin analitiği ile çözülebilir kıvamdaydı.

iptal edilen matematik sorusu çember analitiği ile çıkmasına rağmen sağlamada normal yöntemle tutarsızlık görünce boş bırakmıştım, iptal edildi. 44 net matematik.
  • ne matematik, ne geometri, ne fizik ne de kimya. benim sıçtığım nokta biyolojidir efendim bu sınavda. hepi topu 12 soru olan biyolojde 6 yanlış 1 boş ile son yılların en sikindirik sonucunu almıştım. denemeler dahil en kötü yaptığım biyolojiydi bu sınav. ve iptal edilen geometri sorum tabi ki doğruydu, çünkü ben kaslıyım.
hesabın var mı? giriş yap