• eksi enginenin bagirsak problemiyle ilintili olsa gerek, zira yanında yazarlar göremio yazılı. ya da şeffaf sözlük olma yolunda yeni bi adım.
  • yazarların özel bilgileri adı altında yeni bir fenomen başlatabilecek ben zımbırtısı.*
  • yazarlar göremiyo kısmı, ekşi sözlük te gold yazarlık devreye girince, özel üyelerce görülebilecek olan fasilite...
    (bkz: $aibeli entry)...
  • henüz son giriş bilgilerimden başka bir şey göremediğim yepyeni fasilite. çeşitli bilgilerin de verilebileceği hususunda diğer yazarlara güvenmekten başka çaremiz yok... zira gereksiz bir şey olurdu değil mi? hayırlı olsun...
  • şukela olmuş.
    yazarlar da göremezmiş.
    bilgilendirici, ilk göründüğünde kendinizi özel hissetttirici olan bilgi tomurcuğu.
  • "yaptığı hatalı ispiyon + yaptığı geçerli ispiyon" sayılarının toplamı, "yaptığı toplam ispiyon" ile eşit olmayan sayaç. bu durumda hatalı ve geçerli olan ispiyonlar dışında bir ispiyon kategorisi daha var demek ki.
  • kullanışlı bir fasiliteye benziyor. modlog'da ispiyonlanan entry'ler görülebiliyor. o yüzden burada onların refere edilmesine gerek duyulmamış. geçerli ispiyon sayısı ile hatalı ispiyon sayısının toplamı, toplam ispiyon sayısına eşit değil. demek ki geçersiz ispiyon diye bir olay var. ispiyonladıktan sonra düzeltilen entry'ler veya ispiyonladıktan sonra uçan yazarların entry'leri geçersiz ispiyon kapsamına giriyor olmalı.

edit: kimi raikkonen der ki: hayır onlar geçerli ispiyon sayılıyorlar, istatistiklerinize zeval gelmedi msjı geliyor zira.
  • modlog'ta ispiyonlanan entry'ler görülebildiği için buraya da koymaya gerek görülmemiştir. yalnız şöyle bir şey var, benim şimdiye kadar 2 entry'm ispiyonlanmış, modlog'ta ise 1 tane entry'me hatalı ispiyon yapıldığı görülüyor. şimdiye kadar da hiç entry'm silinmedi. bu durumda o oluşan 1 fark da sanırım birisi sizin entry'nizi ispiyonladıktan sonra entry'i kendinizin silmesi anlamına geliyor.

edit: cobongo, modlog'ta görünmeyenlerin gammazlanan fakat henüz moderatör kontrolünden geçmeyen entry'ler olabileceğini söylüyor. o da mantıklı.
  • bu bölümün silinen entry sayısını veren kısmı ile, eskiden beri var olan entry silinme istatistiklerindeki rakamı tutmuyor. demek ki canlandırılanları düşüyor.
    ayrıca " silinen entry / ispiyonlanma " oranı, gammazlara nanik yapma grafiğinin eğimini verir.
hesabın var mı? giriş yap