• yazarlar göremiyo kısmı, ekşi sözlük te gold yazarlık devreye girince, özel üyelerce görülebilecek olan fasilite...
    (bkz: $aibeli entry)...
  • son giriş tarihi'nin en son girilen bi önceki tarihi göstermesi gerekirken (mantıken), o an girilen tarihi göstermektedir. şu an ben'e tıklıyorum şu anı gösteriyor. zaten şu an girdiğimi biliyorum. ben şu andan önce ne zaman girmişim onu merak ediyorum ki zaten bu sistemin amacının o olması gerek. anlayan vardır umarım demek istediğimi. bu şekilde duracaksa çok saçma çünkü. başkaları da göremediğe göre, çok çok saçma.

ps: ha derseniz ki ne kadar sözlükte online olduğuna bakarsın, o zaten yazıyordu sağ reklam üstünde derim.

-en son ne zaman girmişim lan?
    -şimdi abi.
    -şimdi abi.
    -şimdi abi.
  • (yazarlar göremiyo) ic parantezi hem istedigini anlatamamasi hem de konusma dilinin verdigi antipatikligiyle cok uzun ömürlü olmaz gibi göründü bana. onun yerine "baskasi göremez" gibi bi ibare koyulup, bi süre sonra da parantezin komple kaldirilacagini tahmin ediyorum. demisti desinler diye de buraya yaziyorum. degistirmezlerse de ben dedim diye degistirmediler derim. tüm cikislari tuttum
  • artık özel bilgi olarak yer alması gerekiyor.
  • şimdiye kadar başka yazarlar göremiyodu, az kaldı artık kendimiz de göremeyeceğiz..
  • sözlükçülerde bir matematik aşkı başlatan eklenti. onla onu topladın bu çıkmadı, ondan onu çıkardım şunu verdi... rahat bırakın fasiliteyi; toplamayın, çarpmayın, belki problemleri vardır size açılamıyodur, zamanla düzelir, akışına bırakın... x ispiyona mı gitti diye düşünürken,y yanlış yerlere gitmesin...
    ayrıca ispiyonlanma adedi meselesi de var rahata kavuşması gereken. "kaç kere ispiyonlanmışım, bi yerime bişey olur mu" korkusuyla dolaşmak fena; bu güne kadar biz bilmeden nasıl ` çatır çatır: hatta kütür kütür` ispiyonlanıyorsak, gene aynısı olucak.
    "bu korkuyormuş, dur buna elleşmiyim" ihtimali saklıdır ve insaf ötesidir.
  • ispiyonlanma sayısı gerekli bir istatistikti bence. gitmesine üzüldüm.
  • "yaptığı hatalı ispiyon + yaptığı geçerli ispiyon" sayılarının toplamı, "yaptığı toplam ispiyon" ile eşit olmayan sayaç. bu durumda hatalı ve geçerli olan ispiyonlar dışında bir ispiyon kategorisi daha var demek ki.
  • yazarın toplam kaç adet oy verdiğini ve bunların kaçını şükela, öeehh ve çok kötü olarak verdiğini de göstermesini istediğim ama genel istatistikler bölümüne de ekşi sözlük ortalamalarının da verilmesi güzel olurdu dediğim özellik..
  • bu bölümün silinen entry sayısını veren kısmı ile, eskiden beri var olan entry silinme istatistiklerindeki rakamı tutmuyor. demek ki canlandırılanları düşüyor.
    ayrıca " silinen entry / ispiyonlanma " oranı, gammazlara nanik yapma grafiğinin eğimini verir.
hesabın var mı? giriş yap