• - pardon siz gercek misiniz ?
    - hayir sahteyiz biz
    - gercekten mi ?
    - gercekten...
  • ufacık, karanlık dünyasına güneş doğduktan sonra sadece susan, gözleri kamaşan, umudunu mu yoksa kendini mi gördüğünü bilemeyen birinin karmaşasından çıkar bu soru.. kendi big bang'inden beri ilk defa ısınmaktadır içi. ne yapacağını bilemez, içinde eriyen buzların hangi dağları su altında bırakacağını bilemez. şaşırır sadece, şaşırır. gerçek midir ki bu güneş? yoksa kendi dünyası mı doğurmuştur? batar mı acaba bir gün? dönmeyi bırakır artık dünyası, durur. sadece güneşi batmasın diye. bağırır uzaktan; "pardon siz gerçek misiniz?"..
  • öncelikle: sahte rakıyı anlamanın yolları efendim ben denedim. yeterli miktarda içtikten sonra rakı şişesiyle sohbet edebiliyorsunuz, samimi davranıyor alkolün etkisiyle o da.
  • bence 'rica etsem bi kere verir misiniz?' şeklinde devam etmesi* gereken soru cümlesi.
  • en fazla bir ay karşısındakini uzaktan kesip böyle "ay bu gerçek miii" modunda takılabilir insanoğlu.sonra geçen bir sendromdur.
  • beyin bu, çağrışır; (bkz: insan götü mü lan o)
  • -pardon siz gerçek misiniz?
    --ben, selin ve meltem gerçeğiz. ceren, aylin ve nil rüyadan kalma. iyi uyudun mu?
    -tısss....
  • sakiz reklami muhtesem replik

bilemiyorum dehset bir iltifat veya dehset bir kufur olayini icinde ayni anda barindirabilir
    yerine gore sizi hem karizma hem sebek yapabilir degisik bir sey bu
    birine soyleyip bilhassa etkilerini gormek istiyorum.
  • - pardon beyefendi siz gerçek misiniz?
    - hanfendi kanatlarınız bıyıklarımı gıdıklıyor.
    - ah anladım! çekeyim. ya şimdi?
    - tanrım! görüyorum!
hesabın var mı? giriş yap