• ps3'ü 700 tl ye sattıran oyun konsolu. sırf bunun için bile alınır la..
  • mükemmel internet bağlantım olmasına rağmen takıla takıla fifa 14 den bunalmış bir halde kendi kendime diyordum nasıl olsa ps4'de yeni nesil kablosuz bağlantı standardı 802.11ac wi-fi vardır ps4 e geçince rahat ederiz böylece oyunlarda takılma ve lag olmaz derken derken yaptığım ufak bir araştırma neticesinde ps4'ün 802.11ac standardını desteklemeyen çipler kullandığını öğrenmemle dumur oldum. ondan sonra yok bulut teknolojisiyle oyun oynatacaz da yok vitayla oynatacaz da la senin wifin yetmez ona. umarım yeni parti cihazlarda ya da güncellenecek olan modellerde 802.11ac standardı sunulur. internet hızları günden güne hızlanıyor, tepe oyunların hemen hepsi multiplayer ağırlıklı oynanıyor, 802.11 ac destekli modemler günden güne yaygınlaşıyor ve ucuzluyor ama ps 4 bu teknolojiye nanik yapıyor. benim ps4 hayallerim şimdilik askıya alındı.
  • görüntü kalitesi muazzam. kesinlikle minimum 42 inç ekranlı bir tv ile birlikte kullanılmalı. henüz çok oyun olmadığı için tam performansını sergileyemediğini düşünüyorum. internet bağlantısı yavaş, hele psn insanı öldürür. linkler nazlanarak açılıyor. online oyun daha oynamadım ama bu sistemle oynanabileceğini pek sanmıyorum. bunların dışında para tuzağı. eski bir pc oyuncusu olarak fifaya 90 tl verip tüm yıl oynuyordum. şimdi 250 tl oyuna, ayda 10tl de üyeliğe vermem gerekiyor. daha bunun kamerası fln var. güzelliğiyle hoş vakit geçirdiğin ama masraflı bir hatun gibi. sanırım batacağım.
    not: kutusunda sanırım çindeki en basit plastik kullanılmış, öylesine dandik.
  • anlamadığım şey şu, playstation 3 üstüne bu kadar şey koyduktan sonra nasıl playstation 4 bu kadar sıçmış olabilir ki? yani elde olanın üstüne gitmek bence daha mantıklıydı. görüntüsü fps'si her ne kadar muazzam olsa da cidden olmamış bu. yenisini yapmalı.
  • 250 tl'ye oyun alan geri zekalı kullanıcıları olan konsol.

(bkz: #40027513)
  • gta 5'in hala çıkmaması nedeniyle beni fifaya mahkum eden konsol.
  • uzun bir süre wildstar ile ilgili olacağımdan satmayı düşündüğüm konsol.

http://www.eksiduyuru.com/…li-nba2k14-plus-oyunlari
  • biraz daha hızlı olması dışında ps3 ile arasında belirgin bir fark yoktur.
  • kendisine mikrofonlu bir kulaklık bağladığınızda sesle kontrol edebiliyorsunuz. bir kinect değil tabii ki ama iş görüyor.
  • 1.71 güncellemesi gelmiş. hangi sorunların çözüldüğünü bulamadım henüz.
hesabın var mı? giriş yap