• tarot kartlarindan su grubunun disi yonunu simgeleyen kart. guclu dogaustu sezgiye sahip, ayni zamanda duygusal, yumusak ve gururlu kisiligi temsil eder.
  • kupa kralicesi hanim'la ayni familyadan oluruz, gordugunuz uzre ben asilim, o da asil.. asalet ustumuzden akiyor ustunuze afiyet..
  • kahve falina ustalikla bakma yetkinligi bulunan, tanidigim ender insanlardan biri. tarot uzerine de ihtisas sahibi oldugu yonunde soylentiler bulunmaktadir.. doga ustu sezgilere sahip oldugu dogrudur.. tanistigimizda hakkimdaki bircok seyi dogru bilmistir..
  • en sevdigim iki ablamdan biri*
  • rahatlikla kitlik oncesi alisveris operatoru olarak istedigi yerde is bulabilecek basarili organizator. cok param olursa kendisine manav dukkani acilmasi farzdir. bu kadar mi guzel meyve dizilir tezgaha be karde$im!
  • "biz ayri dunyalarin kardesleriyiz" cumlesini sarfedebilmis bir insandir kendileri*. haklilar da, cok ayri dunyalarda olmamiz kesinlikle kardes olmamiza engel olamamistir. hatta patavatsizlik edip terminolojisiyle dalga gecmeme, kendisiyle dalga gecerek karsilik verecek kadar kendiyle barisik ve olgundur. dosman misin? diye sordugunda; dost musun dusman misin? dedigini anlarim mesela. telefonda konusurken bana bakarak karsi tarafa afediyorsun! diye bagirdiginda bana ne diyorsun! diye cikistigini, karsi taraftan da afedersin diyerek musaade istedigini anlarim. ozellikle, siciyim! diyerek tepki vermesinin hastasiyim. haa bir de hayvanlarr!! var ki o cift anlam barindirir, bazen sevgi sefkat amacli soylenir, bazen hakikaten kizildiginda. asil anlami almak icin, alim olmak ulema olmak gerekmez, ona yakin olup sevmek yeter. iste boyle bir seydir queen of cups terminolojisi. evlere senliktir anlayacaginiz.
  • (bkz: $ofor nebahat)
  • her daim saygideger, basimizin ustunde yeri olan bir insan...
    hani nasil denir halk arasinda..
    bendensin..
  • 1970'li yılların teknocu fransızlarından kim kaldı diye soruyorum kendisine. zira burada soruları ben sorarım bilirsin. bir şevkat delisi, bir kol kanat gerici ..

- yedin mi keki ? yesene
    - yiyorum.
    - bak bunlarda çok güzel bunlardan da ye !
    - ondan da yiyorum.
    - bugün bişey yemedin sen hiç. niye kimse yemiyor yahu bundan ?
    - yiyor yiyor hepsi yiyor nefismiş

miss. jack daniels (kolalı)

saygılarımla,
    thug love
  • anaç, falcı, son anda batan bir ağır abla kendisi..ailecek severek takip ediyoruz kendilerini lakin sormadan da edemiyorum:"peki neden o fal çıkmadı?"
hesabın var mı? giriş yap