• harika bir proje. boş tek şarkı yok, hepsine bayıldım. şu parçalara özellikle bayıldım;

olmazlara yandım

aysel

babildeki bahçe

mükemmel olmuş ya. gülce duru ve ozbi çok güzel bir ikili olmuşlar.
  • bu zamana kadar haberimin olmamasıyla üzen ama sonunda keşfettiğim için mutlu eden projedir. tam olarak evde rakı gecelerinde “ne çalsak ya?” sorusuna cevap olarak yapılmış. çok güzel olmuş, çok.

özellikle (bkz: olmazlara yandım) parçasını sabahtan beri kaç kere dinledim, bilmiyorum. böyle hafiften bir ciğer söktürücü etkisi var ama bahane arayana neyin yok ki zaten?

ayrıca dip not olarak, sizi güzel müziklerle tanıştıran insanları sevin.
  • gün itibarı ikinci serisi ile ortamlara akmış mükemmel proje

takip için buradan buyurun

ozbi ve gülce duru'nun anason kokulu yürek çırpıntılı harika yorumlarıyla doludizgin gidiyoruz umutlu yarınlara, yüreğinize sağlık.
  • her ne kadar kendine has, ikinci bir başlığı hak ediyor olsa da belki ileride bir efsaneye dönecek ve buradan çok daha sağlıklı takip edilebilecek olmasıyla bunu buraya yazmakta bir mahsur görmüyorum.

rakılı live 2. seri tüm şarkılarıyla tüm dijital platformlarda yerini almış bulunmakta. spotify linki de hemen aşağıda yer alıyor; dinleyin, dinletiniz.

https://open.spotify.com/…um/11dztnabmif5gicjpotcx1
  • hayati katlanilmaz hissediyorsaniz bu sahane adamlari dinleyin. ben kendilerini “adimi geri ver” gibi leziz sarkilarindan biriyle tanidim. bu adamlari dinlerken hissettiklerimi tanimlayabilir miyim bilmiyorum. yasamin tum boktan yanlarinin farkindayken ayni anda yasami, yasanilir kilan minik, ufacik detaylarin da farkinda oldugumuzda yaptığımiz gibi tatli bir isyan, kufretmeden sövgüler diziş, buruk tatli-aci bir gülüş, derin bir off çekerken yine de sukredilecek seyler icin naif bir huzun... velhasil “adimi geri ver, tadimi geri ver, bi’ kuşa deli de uçuşu geri ver”...
  • 3. serisi 21 şubat tarihinde çıkacak olan ozbi projesi
  • kendini çok fena dinlettiren proje.
    şehirli ve samimi.
  • (bkz: cringe show)
    (bkz: varoş)
    (bkz: vasat)

rakı üzerinden prim yapmaya çalışan, "içiyoz kime ne!" diye çılgınlıklarını kanıtlayan ergen ruhlu bir ekibin projesi. rakı içiyorsunuz demek, vay canına!

şuna güzel müzik diyen insanların müzik zevkine güvenmeyin gerçekten.
  • 1'nci seri ve 2'nci serisiyle kulağa çok güzel hitap eden bir projedir.

gülce duru ve ozbi'ye buradan başarılar diliyor ve devamını merakla bekliyoruz.
  • yeni bir şarkıyla ikinci serisi başlamıştır.

https://youtu.be/jx_zpzbojro
hesabın var mı? giriş yap