49243 entry daha
  • alzheimer başlangıcı olan orta dünya lideri. barış pınarı operasyonunun amacını 2 milyon suriyeliyi geri göndermek olduğunu söylemesinin üzerinden 1 ay geçmeden "anlayışımızda suriyelileri geri göndermek yok" diyor. tedavisine bir an önce başlanmalı. allah muhafaza yoksa fethullah gülen e yine hasret bitsin çağrısı yapabilir.
  • balyoz döneminde, dinlediği cd'lerden bahsediyordu. kim verdi de dinledi acaba o cd'leri?
  • 20 sene olmus bu ulkeyi yoneteli. yuzlerce kez geri vites yapmis, halen suriyedeki operasyonun turkiye'deki 2 milyon suriyeliyi yerlestirmek icin yapildigini dusunen insanlar varmis.

yani ne bileyim bu kadar gerizekali olmak cok kotu lan, asiri kotu yani ya.
  • kontrolünü ve hakimiyetini yitirdiğinin farkında.

barış pınarı harekatı son kozuydu ama işler istediği gibi gitmedi şu an bu hamlesinden çılgınlar gibi pişman olduğunu düşünüyorum. amerika-rusya ile aynı masaya oturulmayacağını kendisi de gayet iyi biliyordu ama mecbur kaldı, yaptığı hatayı şimdi itiraf ediyor ama iş işten geçti. aktrollerin başarı olarak gördüğü ateşkesi eleştirenler vatan haini ilan edildi, şimdi aynı aktroller ateşkes yapılmamalıydı abd-rusya'nın bizi satacağı belliydi diyor.

reis bu aktrollerin yedi sülalesine küfür etmiyorsa ben de ne olayım. kendisi 1 hata yapıyorsa bu aktroller yüzünden 3 hata yapıyor. 2023'e varmadan muhalefetin yapmak istediğini aktroller yapacak sanırım.

akp genel başkanı.
  • kendisi için türkiye cumhuriyet’inin tüm varlığı amaç değil araçtır. islam’a ters tek bir adım atmamıştır, buradan anlaşılıyor ki islam dinin peygamberi muhammedin hayatını çok iyi biliyor. eğer onun gibi de eski arapça okuyup yazabiliyorsa tam olmuştur. diğeri gibi.
  • normalde tuvaletci olarak bile calistirilmayacak bu kisinin cok enteresan bir islevi var ve biz mevzuyu hala cakamadik. cok pis ketenpereye geliyor turkiye ve sinir ulkeleri.
  • alzheimer başlangıcı olmayan orta dünya lideri.
    geri gönderme yalanını ulusalcı ve ülkücü milliyetçileri keklemek için söyledi. onlarda her zaman ki gibi hıyarım var diyene tuzlukla koştular *
  • yarın yine gerçek kurucu liderin önünde saygı duruşunda bulunacak olan.
  • gelişi yıllar önce zübük filmiyle müjdelenen büyük lider...
  • suriyeliler konusunda yaptığı gibi her söylediğini yiyor. esas derdi t.c. sınırları değil islam aleminin sınırları. onun için önemli olan o sınırlar. ("benim tek derdim islam islam islam"-secim kürsüsü)
259 entry daha