şükela:  tümü | bugün
 • ak parti genel başkanı ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın a takımı olan ve 50 kişiden oluşan mkyk'nın en genç üyesi olan üniversite öğrencisi .aynı zamanda marmara üniversitesi öğrenci konseyi başkan yardımcısıymış.
  işte twitter adresi

  mkyk nedir?
  ak parti'nin en üst karar organı merkez karar ve yönetim kurulu'dur. 50 kişiden oluşan mkyk üyeleri kongre delegeleri tarafından seçiliyor.genel başkan yakın çalışma arkadaşlarını bu mkyk üyeleri arasından belirliyor. myk üyeleri parti yönetimini oluşturuyor. mkyk'ya seçilenler bakan olur ya da başka görevlere atanırsa üyelikleri devam ediyor ancak myk üyesi olamıyorlar.
 • marmara üniversitesinde hangi bölümde öğretim gördüğünü merak ettiğim kişi, ticaret üniversitesindeki muadili ve bu arkadaşımızın eğitim bilgileri okudukları üniversiteden ibaret ilginç bir şekilde. marmara üniversitesinin 200 puanla aldığı bölümü de var 500 puanla aldığı bölümü de var. bölümü de söylesinler de ikinci bir furkan gök vakasıyla karşı karşıya olup olmadığımızı bilelim.

  edit: oldukça nitelikli bir arkadaşmış, dark side da olduğunu anlaması ve mensubu bulunduğu partide bir takım şeyleri değiştirmek yolunda çalışması ümidiyle.
 • kendisi aynı zamanda münazara ile de ilgileniyormuş, olacak iş değil.

  benden kendisine tavsiye, mkyk'ya girmiş birisinin böyle gavur işleriyle uğraşması hiç hoş değil. münazara da zaten hem insanı kötü yola sürükler hem de vakit kaybıdır. boş boş tartışıyorsunuz da elinize ne geçiyor?!
 • kendisi marmara üniversitesinde ingilizce öğretmenliği okuyormuş.

  https://www.facebook.com/…ermalink/669240239911975/

  https://i.hizliresim.com/m0q52a.png
 • kendisini tanırım kesinlikle ikinci bir furkan gök vakası değil yetenekli ve iyi bir insan. eğer ak partili olması sorunsa düşünsel becerilerinizi bir kontrol ettirin çünkü o listeye gelebilecek başka kişiler de ak partili olacak ak parti yönetim listesi ya hani? o yüzden ak partiliyse çiz gitsin değerlendirme kriteri burada işlemiyor. ak partili olmayanlar ve olanları kıyasladığımız bir durum değil bu. düşünmek, mantık bunlar hoş şeyler kullanın arada. o listede iki kişi böyle bir görevi hak ediyorsa biri rümeysadır; eğer bir kişi hak ediyorsa yine odur.
  tabi aslında hiç biri hak etmiyor çünkü parti üyelikleri ve memuriyetler vatandaşın sırtındaki bir yaraya yapışmış kan emici sülüklerdir ama neyse bu ayrı bir konu.
 • kimi tanıyor merak ettiğim şahıstır. ihale işlerine meraklı ise yolu açık yok değilse papua yenigine'nin bir bakanlığında müsteşar olabilir.
  şaka la şaka burası 3. dünya ülkesi mi? tanıdık değil liyakat şart burda(?).
 • hakkında yazılan girdileri silen bir yönetime sahip sözlükte, adına başlık açılmış bir ablamızdır.
 • kendisini münazaradan tanıyorum. ne kadar zeki, çalışkan ve hırslı biri olduğunu; şu an geldiği yerin daha iyisini de hak ettiğini biliyorum.

  orda burda liyakatsiz, baba tanıdığı, ihale bilmem ne diye atıp tutan geri zekalıları inşallah umursamaz. allah yolunu açık etsin.
 • bu isimleri nereden buluyorlar diye merak ettiren ad ve soyada sahip bir çeşit canlı.
 • 24 haziran 2018 genel seçimi'nde ak parti tarafından, istanbul 3. bölge 10. sıradan aday gösterilmiştir.

  ak parti, 1 kasım 2015 genel seçimi'nde 3. bölgede ve istanbul'da aynı performansı gösterirse (16 vekil), sn. kadak mecliste görev alma şansını yakalayabilecektir.

  kendisine hayırlı uğurlu olmasını diler, gençlerin yönetimde daha çok yer almasını temenni ederim.

  https://twitter.com/rumeysakadak