• nil erkoçlar'ın yeni ismi. ben şöyle daha sert bir isim seçer diye düşünüyordum. tam erkek olurdu o vakit.
  • (bkz: #32304001)
  • yeni kimligiyle, yeni goruntusuyle yoluna devam eden ruzgar; yolu hep acik olsun ve hep kendini bilen iyilerle karsilassin. x
  • sayesinde insanlar trans erkek kavramıyla tanışıyorlar ve alışma aşamasın garip reaksiyonlar sergiliyorlar. eğer bir art niyet yoksa makul karşılanabilir. ayrıca şunu belirtelim ki sakal, tüylenme gibi olaylar belli bir periyodda hormonel denge vücuda tam oturduğunda gerçekleşecek şeyler. eğer bıyık, sakaldan hoşlanıyorsa pek tabii bunu uygular. ancak "erkek" kavramını bunun üstüne oturtmak isteyenler ne kadar marazi bir cinsiyet fikrinin kafalarında inşa edilmiş olduğunu iyi analiz etsinler. "erkek olmak" için de bir takım şunu yaptı mı, bunu yaptı mı gibi sorular sorarak sözüm ona sınır çekmek isteyenler de daha sonrasında kadınlar erkekler hakkında tüme varım yaptığında ağlamaması gerekir. casting hazır. toplumsal cinsiyet oyunu ve rollerini hemen kapmışsınız maşallah.
  • sperm üretebiliyor mu diye çok merak ettiğim kişi. bir de hep kalkık mı geziyor la bu? evet gece gece bunlar bana dert oldu.
  • nice yiğidin google açıp bacak, kemik, penis yazmasına neden olan adam. şaka bir yana, bu ülkede hissettiği gibi yaşama cesaretini gösterdiği için kendisini tebrik ediyorum. örnek alınası.
  • askerliğini nasıl yapacağını merak ettiğim adamdır.
  • kendisine hakaret edenlerin yanısıra sözlük yönetimi tarafından da şiddete uğramaktadır (bkz: #32311595)

zöge: ben başlığı taşıyın diyorum niye kötülüyonuz
  • o değil molped reklamında oynarken henüz hic adet yasamamış. ilginç.
hesabın var mı? giriş yap