• 5 adımda, saçıyla oynayan kadın:

düşünen kadındır.
    takıntılı, eli boş durunca mutlaka saçıyla tırnağıyla falan oynayan kadındır.
    saçlarına dokunmayı seven kadındır.
    saçlarına dokunulmasını seven kadındır.
    saçıyla oynanmasını isteyen kadındır.
  • + artık nasıl etkilediysem, nasıl verdiysem elektriği sabahtan beri o el inmedi hiç saçtan. trafo gibi adamışsım lan. bak bak hala oynuyo, hala el orda (içses).
    - hamit, saçımda sakız gibi bişi var, çıkaramadım sabahtan beri. bi bakar mısın rica etsem?
    + sakız. bakarım tabi ya. sakız mıymış o? lan ben.. hani nerde sakız?

...
  • saçı yağlanmaya mahkum olan kadındır.
  • saçıyla oynarken aradan kopan telini alıp tekrar kafasının üzerine koyan kadın tipidir. bende bunlardan bir tane var da ordan biliyorum*
  • açık bir sinyal göndermeden bir önceki evre olabiliyor:
    https://twitter.com/…kewl/status/358920155587280897

tamamı için bkz. http://www.youtube.com/watch?v=mju7vae2hma
  • -belki- farkinda degildir.
  • bazen kıvırcık saçlı kadındır bu. sıkıntılı anlarında saçının kıvırcıklarını telefon kablosu gibi tutup uzatır, bırakınca kıvırcıkların tekrar eski haline dönmesini izler falan.
  • ciddi anlamda psikolojisi bozuk kadındır. aynı anda bacak bacak üstüne atmış ayağını sallıyordur. belki ağzında sakız da vardır. dalıp gitmiştir. o an kafasında dönen birbirinden farklı 300 tane konunun dışavurumu ile uğraş verirken yer yer saçmalama girişimleri de olur. görmezden de gelinmez. gıcık eder.

(bkz: tik)
  • 2 tipini gördüm.

1- birilerini dinlerken ya da bir şey beklerken saçının bir tutamını parmağına dolayıp açıp, tekrar dolamak suretiyle oynayan kadın.
    2- konuşurken, sunum yaparken saçını evirip çeviren, bir o yana bir bu yana atan kadın.

2. tipe daha çok sinir oluyorum. çok şımarıkça ve ciddiyetsiz. o anda duyduğu güven eksikliğini; ben güzelim, ben seksiyim hareketleriyle karşısındaki etkilemeye çalışarak gidermek istedikleri hissini uyandırıyor bende. hele sunum yaparken yapıyorsa bunu, aaayy! bi ciddi ol, çeki düzen ver kendine ya hu! onca insan sana bakıyor, seni izliyor.
  • hakkında bu kadar entry yazıldığını görünce bir daha saçıyla oynamayacak kadındır.
hesabın var mı? giriş yap