• gayrimenkul, motorlu taşıtlar ve ikinci el alışveriş için en popüler ve kullanışlı sitelerden birisidir. tek sıkıntısı dolandırıcı insanları barındırması. bu dolandırıcılık durumu genelde otomobil alışverişlerinde başa gelmektedir.
  • yıllardır vermeyi hayal ettiğim ilana rastladığım site. ben bi magnum daha yiyim en iyisi.

https://i.hizliresim.com/bgknyd.png
  • 0 arabanin 2. elinin 3 parca boyalisini 0 fiyatindan 3000 tl pahali ya satildigi garip site adam bi ust limit koyar boyle bi sistem gelistirir cok mu zor acaba.
  • birdaha asla get dedikleri sistem ile ürün satmayacağım sitedir. alıcıya ürünü kargoladım ve alıcı ürüne 1.7.2017 tarihinde onay verdi. bugün 5.1.2017 ve para henüz hesabıma yatmadı. satıştan %9 komisyon alıyorsun bunu anladık. bu kadar gün parayı işletmek nasıl bir açgözlülüktür peki?
  • turkiye'de araba piyasasini en cok iki sey etkiliyor.

1. ac gozluluk
    2. sahibinden.com

oo ayni marka model arabaya 50000 demis. benimki daha temiz 52000 yazayim diyerek piyasayi costuruyorlar. zaten araba almak artik yatırım tavsiyesidir.

mesela 14-15 ay once 30.000 olan 2011 dizel opel corsa icin suan cekilen fiyatlar 41.000 civari. tabi bunda lokasyon etkisi de var. izmir'de 2-3 bin fark ediyor fiyatlar. o parayi faize koysan, dolar altin alsan ustune bobregi koysan o kadar kar getirmezdi.

ayni durum evler icin de gecerli lakin insanlar artik o utopik fiyatlara isteseler de cikamadiklari icin durum kiralarda daha etkili oluyor.

sonuc olarak sahibinden her seyden komisyon kopartmaya calismasi, pahali ilan fiyatlari ile ne kadar ac gozluyse bizim milletimiz de oyle.
  • gelişiminin kritik dönüm noktalarından birini yaşayan site.
    ya daha çok sömürü, kazanılacak potansiyel para karşısında kaçınılmaz riskler ve zararlar
    ya da daha makul bir fiyat politikası izleyerek garanti kazanç sağlama
    seçenekler bunlar
    bu millet kimi unutmadı ki seni unutmasın sahibinden.com
    için dışın emlakçı galerici dolmuş
    aklımda bir proce var, tutarsa alırım enaktarını..
  • affedersiniz ama bu site ikinci el araç piyasasının anasını sikmiştir. saçma sapan fiyat şişirmeleri yüzünden, herkesin bu işi ticaret olarak görmeye başlaması yüzünden ikinci el araçlar aldı başını gitti. ibneliğine yüksek yazıyor arabasını olur ya tutturdum birine diyerek.
    benim bir kuzen var değişiktir biraz bu 27 istediği kendi arabasının muadilinin 32 bine ilana koyulduğunu görünce dellenip adama mesaj atıyor. mesaj şu şekilde ''bak kardeşim bu arabanın aynısı bende de var 32 istemişin getir 29 ben sana hemen benimkini vereyim geçmişini siktiklerim tutturur muyum mantığınız yüzünden bizim arabalar pert muamelesi görüyor satamıyoruz yapacağınız işin taa amk.''
  • satış yaptığım bikaç elektronik vs ıvır zıvır vardı, baktım yıllık hak diyor para ver falan diyor. bunun da kalkmış bir tarafı. hatta iki tarafı, önce kaba eti kalkmış, bunun üzerine öndeki arkadaş da kalkıp bize hallenmiş.

satmıyom amk
  • kimisinin hobisidir.
  • burdaki araba fiyatları şöyle işliyor:

x araba en yüksek ilan 30 bin tl.

- ben 31 bin yazayım zaten pazarlıkla 30a satarım.
    - 32 bin yazayım kaç tl fazlaya satsak kardır.
    - 35 yazayım kerizin biri düşer elbet.
    - 37 yazayım benim malım en değerlisi.
    - arabanın sıfırı 40 bin ama ben ikinci eline 41 bin istiyim. hiç araştırma yapmadan atlayan bi sazan bulursam satarım bulmazsam kullanırım.
    - 45 bin yazayım benim aracım keyfe keder satılık. isteyen keriz bu kazık fiyata alır satılmazsada pertini çıkarana kadar kullanır perti çıkıncada garaj arabası camına kuş sıçtı arabayı yıkatmak yerine boyattım deyip kakalarım birine.
hesabın var mı? giriş yap