• türkiye'de büyük bir eksikliği dolduran site.

kısaca tanımını yapmak gerekirse, inanılmaz bir gastronomik zenginliğe sahip olmasına karşı haklı bir önyargı duyulan yaban mantarlarını zehirlenme korkusu olmadan, uygun fiyatlara alabileceğiniz bir alışveriş platformu.

detaya inersek, çok profesyonel bir yönetimi ve müşteri hizmetleri anlayışları var. şikayet bildirdiğim son siparişimle ilgili beni hemen arayıp gayet detaylı ve açıklayıcı bir bilgilendirme yaptılar, üzerine de telafi amaçlı bir kutu daha gönderip beni utandırdılar.

bu özgün ve başarılı girişimleri için kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • trüf siparişimle memnun kaldığım firma. çeşit olarak ellerinde tuber aestivum bulunuyor, sonuçta yerli trüfümüz bu, tat ve koku olarak bir tuber melanosporum ya da tuber magnatum olmasa da fiyatıyla çok cezbedici.
  • harika bir müşteri ilişkileri departmanına sahip site.
    sorununuza anında ve kaliteli dönüş yapıyorlar.

başarılarının devamını diliyorum.

edit: sorunumu çözmelerinin yanısıra; kocaman bir özür paketi göndermişler. harika insanlar!
  • bir arkadaşımın vesilesi ile tanıştığım ve uzun zamandır alışveriş yaptığım mantar eticaret sitesi. iyiler abi gerçekten, neden hala bir bir dükkan yok merak etmiyor değilim. şöyle gitsek birer çay içsek gibi bi dükkan hayal ettim.
  • son iki siparişimde kurtlu mantarların itelendiğini üzüntüyle belirtmek isterim. üzerine nice hayaller kurulmuş 1 kilo mantar ayıkladıktan sonra yenilebilir 300 gram ya etti ya etmedi
  • mantar hastaları için şahane bir platform. zamanla platformdaki ürün çeşitliliği de arttı.
    tavsiye edilir.
  • cesit cesit mantar alabileceginiz web sitesi.
  • mantarcı.

buradan mantar sipariş verdim, zehirliymiş, öldüm.

şaka lan ölmedim. yeni keşfettim bu siteyi, bi bakalım ölecek miyim, haber veririm.
hesabın var mı? giriş yap