• - telefon değil o, samsung galaxy y
    - o ye!

hayır götümden uydurmadım, yayınlanan radyo reklamı aynen bu..
  • 1 senedir kullandigim telefon.

resim cekmeye ve oyun oynamaya meraklilara onermem. cunku pekcok oyunu acmiyor ve kamerasi kotu. ama dusuk butceniz varsa, kapitalizme karsiysaniz ve iyi bir dokunmatik telefon istiyorsaniz kesinlikle oneririm.
    genellikle bazi kisiler, bir ust modeli olansamsung galaxy ace'i onerir ama bana gore ikisi arasinda cok buyuk bir fark yok. ayrica butcenizi asabilir.
  • sağ alt dokunmatik tuşu (cancel) son günlerde çok fazla tutukluk yapmaya başlamış ve bu bir hayli canımı sıkmaktadır.
  • samsung galaxy, yersen şeklinde açmak mümkün.
  • aldığımdan beri güncellemelerini kontrol etmediğim telefon. az önce samsung belki bir şeyler değiştirmiştir diye güncellemeleri denetlettirdim, tuş kilidi filan değişmiş. ikinci güncelleme yükleniyor şu an. ekran küçük olduğu için kullanılabilirlik açısından bir şeylerin değiştiğini umuyorum.
  • senelerce blackberry kullanmış bir bünye olarak üç dört gün önce şahsi hattım için aldığım ve android telefona benim gibi yabancı birisi için biçilmiş kaftan diye düşündüğüm telefondur. kullanımı çok basit, kaba olmayan ve oldukça hafif bir telefon. blackberrye nazaran browserdan internet kullanımı oldukça iyi. hoşuma gitti vesselam.
  • pek memnun olmadığım telefon.şöyle ki: telefona adamakıllı bir şey yüklemediğim halde boş hafızası 24mb.whatsapp yüklemeye çalışıyorum e dolayısıyla bellek az diye beni çıldırtıyor.bu konuda yardım edebilecek varsa çok sevinirim...
  • elimden düşüre düşüre bozamadığım telefon sağlamlık konusunda oldukça başarılı, çekim gücünü beğenmediğim telefon yere düşe düşe daha iyi gps sinyali yakalamaya başladı. zil sesi yetersiz bazen çağrı geldiğini fark edemiyorum. yazılımdan kısıntı yapılır mı bir kronometresi yok yükleniyor ama içinde gelmiyor. bellek ve alanı yetersiz, gps ve wifi var. aldığım dönemde uygun fiyata xperia ray bulabilseydim kesinlikle almazdım.
  • turkcell t11'e göre daha tercih edilesi bir cihaz. turkcell'in sahip olduğu tek artı nfc kullanması, onun dışında samsung galaxy y modeli, pil ömrü ile öne çıkıyor. işlemcisini düşününce samsung galaxy mini almak yerine bunu almak çok daha mantıklı gözüküyor. tek olumsuz tarafı da ekranın 3.0" olması ki fiyatının ve pil ömrünün, küçük ekran boyuyla direk alakası var. küçük ekranlı telefon isteyenlere hitap ediyor. daha doğrusu ismindeki y takısı, young anlamına geliyormuş. yani gençlere hitap ediyor.
hesabın var mı? giriş yap