• michael caine, haley joel osment ve robert duvall'ın son filmi..ilginç ama sanırım bir komediyle başbaşa bırakacak olan filmdir bizi, kadro süperdir..
  • depoda çuvallar dolusu parası olan ama televizyonu olmayan , yaklaşan pazarlamacıları tüfekle defeden iki ihtiyarın yanına bırakılan velet her zamanki gibi onların hayatını toz pembe, şipşirin yapacaktır
  • güzel vakit geçirmek için ideal bir film.. haley joel osment yavaştan ergenlik belirtileri göstermeye başlamış, büyümüş ama hala hüzünlü bakışlarından bir şey kaybetmemiş.. ayrıca filmdeki 1001 gece masalları tribindeki anılar da eğlenceli olmuş..
  • michael caine ve robert duvall'a rağmen değil, michael caine ve robert duvall'la birlikte: sinema tarihinin en kötü filmlerinden.
  • son 10 dakikasinda hollywood kurallarina kurban edilmi$ film.

--- spoiler gibi ama tam da degil ---

haley joel osment, filmin sonlarina dogru elinde valizi ile eve dogru yururken filmi durdurun, sinemadan cikin, vesaire. bunlar mumkun degilse gozlerinizi yumup, kulaklarinizi tikayarak yuksek sesle mars filan soyleyin. yaninizdakiler onlara ne buyuk bir iyilik yaptiginizi 10 dakika icinde anlayacaklar zaten, aldirmayin (arada vasiyetin okundugu 30 - 40 saniye bakin en olmadi).

--- spoiler gibi ama tam da degil ---

last but not the least, seyhimizi oynayan adam ozturk'tur.

edit: ulan yazmayayim diyorum ama dayanamadim! nedir bu herseyi mutlu sona baglamak hirsi anlamadim ki tim mccanlies karde$im?! acik biraksaydin da milletin hayal gucu geli$seydi biraz? (yok yapimcilar kastirdiysa seni muaf tutuyorum o zaman yonetmen olarak, zaten onlara yillardan beri gicigim).
  • izlediğim en güzel filmlerden biridir efenim. sevdiğim insanlara tavsiyemdir. sevdiğim doktorlara da.
  • sonuna kadar izleyemediğim uyduruk film. iki tane dede, yanlarında kalan bir çocuk var.
  • ortam ve müzikler dışında pek kayda değer bir film değil ne yazık ki. keşke senaryo belli bir yerde kalsaydı diyorsun. hatta filmde o kadar çok boşluk olsun ki her şeyi benim hayal gücüme bıraksın istedim. bu film sana her şeyi gösterelim ve mutlu sonla bitirelim diye bir amaç edinmiş. boş zamanda izlenebilecek bir film.

güzelim ev ve masalsı anlatımlar dahi filmin konusunda boğulmuş. benim gibi kapağa aşık olup beklentiyi yüksek tutmadan izleyin. oyuncular için de izlemeyin gidin başroldekilerin daha güzel filmlerini izleyin, önceliğiniz onlar olsun.
  • pazar günleri trt de sabahları izlenen pazar neşesi kıvamında güzel bir aile dram filmi, kült oyuncular ve güzel hikayesi ile seyredilmesi zevkli filmlerden, filmin içinde anlatılan hikaye çok abartılı görünse de finali cevap veriyor, izlenebilir...
hesabın var mı? giriş yap